Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy rettenetesen ronda férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rettenetesen ronda férfi mit csináljon, hogy legyen végre barátnője? 23F

Figyelt kérdés

2018. ápr. 3. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Rakd rendbe magad belül, olvass önismereti könyveket!
2018. ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 StayAwake...Forever ***** válasza:
77%
A belsőddel simán foghatsz bárkit, mivel ha a külsődön nem tudsz sokat változtatni, a személyiségeden annál inkább, és ha az sikerül, nyert ügyed van..
2018. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
És most egy reális, működő válasz: Legyen sok pénzed.
2018. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem minden belülről indul és nem a külső számít.


Sokszor láttam már, hogy a legrondább pasiknak van a legszebb feleségük. Ugyanezt fordítva is láttam. Csúnya lánynak szép ember lett a férje.

2018. ápr. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Sokszor láttam már, hogy a legrondább pasiknak van a legszebb feleségük."


A gyk-n pár válaszoló folyamatosan ezt hangoztatja. Oké... Csináljon valaki már egy live-ot, ahol kimegy egy forgalmas helyre és talál ilyen párokat. Mert valahogy, az én környezetemben egy ilyen sincs.

2018. ápr. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hangsúlyozom: MINDEN BELÜLRŐL INDUL!


Mindenki abból él amije van. Ha te nem kaptál szépséget akkor jólelkűnek kell lenned, vagy tanulni, hogy sokat keress, vagy ilyen valami.

Ha csúnya is vagy meg iszákos, goromba, linkóci akkor nem várhatod, hogy valaki beléd szeressen. Vagy olyan lesz a párod is.

Szokták mondani úgy bánj másokkal ahogy szeretnéd, hogy veled is bánjanak. Fog ez menni, csak legyél türelmes és járj nyitott szívvel

2018. ápr. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Rettenetes vagy csunya? Mennyire csunya? Mint a meghato "all i want-kodaline" dalaban a foszereplo, vagy szerencsesebb?) Ha vlki csunyanak tartja magat, nem biztos, hogy mindenkinek az, de ha valoban annak tartja magat, egy helyes ember sem fog sok szepet kisugarozni magabol...

Nezzuk pl Belmondod! Annyira csunya, hogy mar szep! A karaktere teszi "bajossa", az,hogy o elfogadja es szereti magat, ezert mi is megszeretjuk, pedig hat...


Legyen az embernek onbecsulese ami (ahogy Fert monika is irja a tukor mogott c konyveben) nem = az onbizalommal...


Ha nagyon jo not akarsz, akkor legyen penzed, a mai szep nokhoz kellhet--persze ki mit nevez szepnek (nekem a kiegyenesitett festett haju, mukormos, szolariumos sminkes, uresfeju, protein tabletta feneku divatmacak csepppppet sem szepek, persze ok biztos a penztarcara buknak es nekika helyes srac sem eleg)...A elso latasra "csunya" ember is megszepulhet ha kozelebbrol kiderul az ido folyaman, hogy "jo fej",de sajna ahhoz a masiknak is a belsot kell ertekelnie, ami --valljuk be--legkevesbe erdekli a mai embereket.


Egy szep embernek is nehez, ha nagy a leleke.


Nehez dio, de nem remenytelen, kezd el"hamozni", egyszer a vegere ersz, .

En lehet, utazgatnek egy kicsit, Angliat javaslom kezdesnek. Uj munka,uj nyelv, uj onbecsulesi alapok.

Egy kalappal!!!

2018. máj. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pénz, stex, lové...
2018. máj. 19. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!