Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nők hogyan érik el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nők hogyan érik el, hogy a párjuk alig 1 év járás után már el is jegyezze őket, illetve meg is történjen a házasság?

Figyelt kérdés

2 éve együtt vagyok a barátommal, de még mindig nem történt semmi. Pedig én is vágyok arra hogy eljegyezzen, és annyira irigykedem azokra az ismerőseimre, akik alig jártak, de már ott az ujjukon a gyűrű. Sokszor az az érzésem, hogy az ilyen ismerőseimet a párjuk sokkal jobban szereti, mint engem hogy a barátom.

A volt barátnőm is, nem hiába nézett le engem mindig, őt is már a pasija 1 éven belül eljegyezte, és már egy fél éven belül össze is fognak házasodni.


2023. máj. 7. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

1 év - 2 év eljegyzésre kevés időnek számít főleg úgy, hogy nem éltek együtt.


Azt akit eljegyeznek olyan hamar több mint valószínű, hogy nem fognak együtt megöregedni, vagy igen, de hűtlen lesz minimum az egyik, az együtt töltött idő kész pokol.

Úgyhogy ne légy irigy másokra egyáltalán, ha a párod kifejezi, hogy szereted téged, akkor nincs gond. Nem attól szereted téged, hogy eljegyez, ezt felejtsd el. Viszont ha ígérget már egy ideje, hogy lesz eljegyzés de sehol semmi, akkor jobban teszed, hogy szakítasz, mert nem fog eljegyezni csak azért hiteget, mert nyaggatod és hogy hallgass már a témával kapcsolatban.

2023. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Arra is "irigykedj" majd, mikor ezek az "álompárok" szétmennek.
2023. máj. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

Egyébként hogy képzeled el ezt az egészet? Végre beadja a derekát, később maximum fél évre rá az eljegyzés után elvesz azt boldogok lesztek? Tudod mi lesz? Megcsal akivel lehet és lehet el is fog válni tőled. Nő vagy, ne könyörögj már, hogy gyűrűt húzzon az ujjadra, ha akarja megteszi, de különben neki van igaza, mert 2 év igazság szerint rövid idő eljegyzéshez, örülni kellene az együtt töltött időnek, van idő ahhoz, hogy gyerekek legyenek akár nyugodtan.

Amúgy a volt barátnőd nem nézett le téged valójában hanem te rád irigykedett, hogy szabad vagy mint a madár és azért adta elő, hogy ő többet ér.


Barátnőm testvére az expasijával évekig úgy járt, hogy gyűrű volt az ujján, de házasság nem történt hanem szakítottak. Másik barátnőmet elvette a férje feleségül, mert gyereket vártak akkoriban, de már nincsenek együtt, mert megcsalta a nőt.

Egyáltalán nem jó, ha korán van gyűrű és házasság, persze ezt nem azt jelenti, hogy 6 évet várj rá, értsd ha a 3. évben el is jegyezz, de 4. évben nem lesz esküvő, akkor nyugodtan hagyd el.

2023. máj. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Engem inkább jegyezzenek el 5 meg 8 év után, de megfontoltan, mint egy év után fellángolásból. Így is volt. 7 vagy 8 év után jegyzett el párom-már nem emlékszem pontosan. De akkor már azt mondhatom, ismertük egymást tényleg, és még úgy is akartuk.

És...még utána is "tudtunk" újat "mutatni" a másiknak. Szóval nem kell ezt elkapkodni.

2023. máj. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
7 év után mentem hozzá, eszembe se jutna 2 év után valakihez hozzamenni. Láttam én ilyen 1 év után eljegyzés, házasság gyerek kombot, aztán a 4 évfordulón már elvaltak voltak.
2023. máj. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Én ezt nem "elértem", hanem csupán nem ez volt a fontos.

Nem is vártam, nem is számítottam rá, nem is érdekelt, hogy el leszek e jegyezve valaha is. Aztán egyszercsak megtörtént.


Egyébként csak úgy érdekelne, hogy ti akik ennyire remegtek azért, hogy eljegyezzenek... mit vártok a gyűrűtől? Miért ennyire fontos?

2023. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, hogy más nő nem arra fordít ennyi energiát és időt, hogy a gyakorin hisztizzen, mert X hónap után se kérte meg a pasija. Hanem egyszerűen csak szereti a pasiját, jól érzik magukat együtt, és a férfi teljesen magától jut arra a következtetésre, hogy ezt a nőt kereste, meg fogja kérni a kezét.

Hiába írod ki ezt a kérdést minden héten, immár hónapok óta. Semmi sem változott. Ugyanazokat a válaszokat fog kapni, mint az első kérdésedre.


Azt gondolod át, hogy a KAPCSOLATODBAN mi változott? Mi indokol MOST egy eljegyzést, ami eddig nem volt? Jobb lett?

2023. máj. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Még mindig itt tartasz? Értem én, hogy ki kell írnod magadból, mert ez nem az a téma, amit ismerősök előtt nyíltan felvállalunk. De már elég hosszú ideje foglalkoztat ez a dolog, és a barátoddal láthatóan nem sikerült dűlőre jutni. Én ebből annyit szűrtem le, hogy ennek a kapcsolatnak alighanem nincs jövője. Valahogy úgy tűnik, hogy nem mersz nyíltan rákérdezni a barátodtól, mert félsz a választól. Megértem, hogy nem akarod ezt a két évet kidobni az ablakon, de az idő csak múlik, a két évből három, aztán még több lesz, és nem történik semmi. A vége az lesz, hogy egyedül maradsz, de nem mindegy, hány évesen. Gondold át, és határozd el végre magad.

N

2023. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Követem
2023. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem úgy, hogy már az ismerkedés elején tiszta lappal, nyílt szándékkal indulnak és a férfitól is ezt várják el. Pl. megmondják, hogy ők hosznek házasságban és 2-3 éven belül esküvőt szeretnének. Megkérdezik, hogy a férfi mit gondol a házasságról, gyerekvállalásról és addig beszélgetnek ezekről a dolgokról, amíg meg lehet állapítani, hogy mit gondol. Ha a férfi is ennyi időn belül már házasodni akar, akkor pedig lesz gyűrű meg miegymás. De ha kiderül, hogy nen egyeznek a vágyak és a férfi nem akar házasságot vagy még nincs konkrét célja, akkor a céltudatos nőbékében elkőszönnek az ilyenektől.
2023. máj. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!