Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 28 évesen nekem fura, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 évesen nekem fura, hogy a korombeliek már házasságban élnek, illetve családjuk van. Én vagyok a nem normális?

Figyelt kérdés
Én mindig más nővel akarok lenni

2023. ápr. 28. 21:35
 1/10 Rising Phoenix ***** válasza:
100%
Ez nem korfüggő szerintem.
2023. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan te vagy, de most akkor mi van? Te igy akarsz elni, akkor eljen igy, nincs ebben semmi.
2023. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Hát itt Budapesten a 30-as korosztályú ismerőseim se nagyon házasodnak, ha van is valakinek komolyabb kapcsolata, azok se nagyon erőltetik ezt a házasság témát. Vidéken persze lehet máshogy van.
2023. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Mindenki normális az is aki családot akart és az is aki nem. Van aki még 40 évesen is azt mondja nem kell neki gyerek (nővérem) míg van aki már 19 évesen vágyik rá (mint én annakidején). A házasság meg olyan dolog vagy van vagy nincs. Mi nem vagyunk házasok mert nem tartom fontosnak csak kegyben járunk évtizedek óta ismerőseim nagyrésze már az mert nekik fontos volt. Ez ennyi. Sokféle wmber van.
2023. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem biztos, hogy kortól függ. Kinek mi a fontos, illetve talált - e olyat, akinek ugyanaz a fontos.. F
2023. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon relatív.

Nekem 24 évesen kapcsolatom se volt,más ennyi idősen is van,aki házasodik.

Mindenkinek egyéni döntése.

Az biztos,hogy vidéken még divat,illetve a konzervatívabb családoknál,van akinek meg 10 év komoly kapcsolat után se fordul meg a fejében.

2023. ápr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem rajtad kívül senkit nem érdekel, hogy állsz a témához.
2023. ápr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Már megint a kéményseprők írogatnak kérdéseket.
2023. ápr. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak az a fura, hogy csak egy verziót tartasz normálisnak, és összehasonlítgatod őket.

Én is 28 vagyok, évek óta családanya, de nem tartom furcsának, ha valakinek még nincs. Időben van még az is, de talán nem is akar, a lényeg az, hogy ilyenek is elég sokan vannak, így teljesen átlagos.

2023. ápr. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2023. ápr. 29. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!