Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas férfiként hogyan értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiként hogyan értelmezitek a különböző nőktől kapott lájkokat a közösségi site-okon?

Figyelt kérdés
30-as vagyok, 3 éve házas, és van egy hasonló korú nő, akivel 6-8 éve nem beszéltem, mégis a mai napig lájkolja a képeimet. Ennek mi az oka?
2023. máj. 8. 12:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
semmi különöset nem gondolok mögé. egyrészt valaki minden szir-szarra rányomja a like-ot, másrészt még ha akarna is tőlem valamit, én biztos nem akarok tőle semmit.
2023. máj. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

29 éves vagyok, 5 éve házas

És lesz*rom a lájkokat:D

Néha egy-egy esemény szervezésénél van egy caj aki kb végigszivecskézi a hozzászólásaimat, de tudom, hogy ez még nem jelent semmi olyat, aminek köze lenne párkapcsolatokhoz, szexualitáshoz vagy bármihez:D Egyszeűen tetszik neki és tetszik neki, hogy szervezek és kedvel engem. Ennyi.

2023. máj. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2023. máj. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem tudtam már milyen kategóriába írjam a kérdést, ezért került ide. Én se tartom számon, csak egy idő után feltűnik, ha ugyanarról van szó.
2023. máj. 8. 13:02
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
De kit érdekel, hogyha csak like-ol? A feleségeddel törődj!
2023. máj. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Vele törődöm, de most hogy jön ez ide?
2023. máj. 8. 13:21
 7/21 anonim ***** válasza:
0%
6. Úgy , hogy tőle kellene megkérdezned miért is érdekel ez annyira téged .
2023. máj. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
21%
Úgy, hogy más nő érdekel helyette!
2023. máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Hogy mi? :D

Ezt komolyan nem értem, honnan veszitek.

2023. máj. 8. 13:42
 10/21 anonim ***** válasza:
72%

Onnan, hogy azzal foglalkozol, hogy vajon miért liokeol évek óta, de egy db üzenetet nem írt (?). Tudja a feleséged, hogy itt kérdezősködsz, megkerdezted őt, hogy szerinte miért csinálja? Nem! Mert tudod, hogy rosszban torod a buksid.

Ha most azt írom, hogy valószínűleg tetszel neki, akkor letiltod, likeolod vissza (ha még nem került rá sor!), vagy elkezdesz vele beszélgetni?

Ha téged nem érdekel más, akkor az se érdekel, hogy miért likeol. Nézd meg az első kettő választ, le se tojják, hogy miért kapnak likeokat! Téged miért érdekel akkor?

2023. máj. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!