Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas férfiként hogyan értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiként hogyan értelmezitek a különböző nőktől kapott lájkokat a közösségi site-okon?

Figyelt kérdés
30-as vagyok, 3 éve házas, és van egy hasonló korú nő, akivel 6-8 éve nem beszéltem, mégis a mai napig lájkolja a képeimet. Ennek mi az oka?
2023. máj. 8. 12:34
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Feltettem egy full átlagos kérdést, erre letámadsz. Neked nagyon fáj az élet? Mi frusztrál ennyire?
2023. máj. 8. 13:55
 12/21 anonim ***** válasza:
14%
#11 ez a fórum tele van frusztrált arcokkal, főleg akik egész nap itt lógnak
2023. máj. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
De még, ha úgy is lenne, amit idefantáziált, ahhoz se lenne semmi köze.
2023. máj. 8. 13:58
 14/21 anonim ***** válasza:
57%

Téged frusztrál, hogy likeolnak, de nem írnak. 😂


Engem az álszentség frusztrál, hogy mejátszod magad anonim oldalon.

2023. máj. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Mi értelme lenne névtelenül hazudni? Te képzelsz bele nem valós dolgokat. De választ még mindig nem kaptam, csak vádaskodást.
2023. máj. 8. 14:02
 16/21 anonim ***** válasza:
Reflex nála a like, akárkit belikeol, vagy akinek tetszik amit kitesz.
2023. máj. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
90%
Házas férfiként remélném, nem így viselkedik. Megint egy selejt.
2023. máj. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne viselkedj már úgy mint egy 14 éves tini lány könyörgöm!


Mit kell belegondolni ebbe bármit is?

Egyik barátnőm minden xart lajkol ismerőseinél, igen, férfi ismerősei képeit is. Kapaszkodj meg! Egyszerűen ilyen, nem akarja végigqrni őket..


Manapság egy like nem sokat jelent. Nekem is volt, aki minden posztom/képem lajkol, mégsem írok ki róla kérdéseket.

2023. máj. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Nem nagyon értem a közösségi média jelentőségét, ezért volt a kérdés. Én amúgy is picit antiszoc vagyok, aki semmit se lájkol. Szóval magamtól nem tudom kitalálni, hogy mi a jelentősége. :)
2023. máj. 9. 07:41
 20/21 anonim ***** válasza:
18. Manapság pont, hogy jelent valamit ha valaki sokszor lajkol.. mindennek van miertje .. akik eddig akartam tolem valamit mindig lajkoltak valamit es nem 1xer vagy 2 xer csinaltak ezt.
2023. máj. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!