Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Középkorú férfiak, bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú férfiak, bejön nektek ha egy fiatal lány oda van értetek?

Figyelt kérdés
Szóval bejön nektek, ha egy 20 év körüli csaj legyeskedik körülöttetek, rajong értetek?

2023. máj. 8. 13:09
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
12%
Nekem igen , megporgetnelek jobban mint egy tata x labakkal mennel haza! 18f
2023. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
19%

"Hogyne jönne be nekik. Azt hiszik újra huszonévesek lettek, pedig nem."

mert te aztán marhára belelátsz a férfiak fejébe. nem hiszünk semmit, egyszerűen bejön és kész.

2023. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
76%
Átlátszóak vagytok mint az ablak.
2023. máj. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
3%
#13 el vagy szállva, mint a győzelmi zászló.
2023. máj. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
0%
de ha bármelyik férfi kő primitív általánosítást ír a nőkről, te vagy a legjobban megsértődve
2023. máj. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
21%
egyáltalán, miért nem lehetett kibírni hozzászólás nélkül? férfiakhoz szólt a kérdés. férfi vagy?
2023. máj. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Aki még szeretne nyugodtan írjon. 😊

Kiváncsi vagyok mindenkinek a véleményére.

2023. máj. 8. 14:06
 18/45 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom nem az átlag, pocakos, kinyúlt pólós, zsíros arcúak tetszenek, ha ez a helyzet, akkor meglepi fog érni. Hollywoodi 40-es nem magyar 40-es.
2023. máj. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
32%

3-as. Annyira vicces hogy mennyire lenézitek a 40-es korosztályt! Jön egy provokatív kérdés, egyetlen 40-es sem szólal meg, és erre jön a degradálás! Vigyázz, mert egy villanás a huszonéves kor. Aki most meg nagyképűsködve beszél, ő fogja legjobban megégetni magát.


Nézzünk egy 40-es férfit. Mondom FÉRFIT! Van felesége, családja, gyereke(i). Van egzisztenciája, háza, autója. Ő már megélte ezt a kort, nem kallódott el. Az elkallódás már nem fenyegeti, viszont a mai 20-on éveseket nagyon is. Mit is ad egy 20-on éves? A testét? Azon kívül? Sorold kérlek!


Egy 40-es férfi jól érzi magát a bőrében, ott a felesége, jókat szexelnek, nem kell albérletbe nyomorognia, nem kell egyik szenvednie a társkereséssel. Már felépítette az életét, boldoggá teszi a családja, a munkája, a hobbija. Már megteheti azt, amiről egy 20-on éves álmodozik. Érett, van tapasztalata.


Aha értem én, te a legalja alkesz, prosztó 40-es incel-féle pasasokra asszociálsz az ilyen kérdéseknél. Miért is?

Egyébként meg szerinted nagy élmény egy tini lélekkel bajlódni? Csak szex meg kevés, bár erre is van bőven jelentkező, náluk meg a minőséget felesleges is keresni!

2023. máj. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

"Aha értem én, te a legalja alkesz, prosztó 40-es incel-féle pasasokra asszociálsz az ilyen kérdéseknél. Miért is?"


Nem nekem írtad, de azért, mert ez az átlag. Amit leírtál, az a filmekben van főleg.


Vagy a sok 40-es, aki tinderen keres kalandot? Aki utálja a munkáját, unja az életét?


Bárcsak az lenne, amit leírtál minden 40-esnek.

2023. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!