Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Középkorú férfiak, bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú férfiak, bejön nektek ha egy fiatal lány oda van értetek?

Figyelt kérdés
Szóval bejön nektek, ha egy 20 év körüli csaj legyeskedik körülöttetek, rajong értetek?

2023. máj. 8. 13:09
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Úgy beszéltek mintha minden 40-es csúnya lepukkant lenne, másrészt nem minden 40-es nek van családja és gyereke. Létezik még ilyen is.
2023. máj. 8. 14:54
 22/45 anonim ***** válasza:
0%
20. Köszönöm hogy a felső polcra tettetek! Amit az elején leírtam az én vagyok. Szóval tényleg köszi. Tényleg van egy hibám, hogy magamból indulok ki és nem veszem észre sleppet. Valószínűleg igazatok van, ti jobban tudjátok milyen a férfi, bocsánat, a pasi felhozatal. Borzasztóan rühellem a szellemi és a mentális, testi igénytelenséget.
2023. máj. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
22%
Napi 40 éves incel kamu 20 eves nő.
2023. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
0%
Köszönjük a sok értelmes női választ. Nem is vártunk tőlük mást.
2023. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Nekem a 20 már felejtős. 18 a megfelelő. Ez van. Sorry
2023. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

Igen valóban vannak jól kinézetű igényes 40-es pasik és nem csak 1-2.

Itt az oldalon már 30 felettieket öregnek és selejtnek mondják....szánalom.

És igen nyilván pozitív ha egy 20 éves lány úgymond legyeskedik.


Amúgy FAKE szagú a kérdés....

2023. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
69%
26. Kamu is..
2023. máj. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
0%

Ide az jön aki a frusztrációját le akarja vezetni. Engem is van ami bánt, holott mindenem megvan, csak úgy pár témakör zavar. Van ki rossz házasságban él, és előadja magát mint a tökéletes életű Buddha. Van aki trollkodik. Van egy csomó sikertelen 20 éves, aki azt gondolja örökké fiatal marad. Vannak szánalmas feministák, akiknek a zord élete férfigyűlöletbe csapott át. aztán vannak a nőgyűlölők mert még nem szexeltek 30 évesen.


Ez a hely egy kisebb pszichiátria, én nem is veszem komolyan, minek? Mit változtat az, ha valaki személyeskedik? Ugyan már! Jobban bosszantja azt aki személyeskedve, lenézően ír!

40 évesen öreg az ember? Oké, akkor éld meg először is azt a kort! Majd legyen egy szép családod, egzisztenciád, sikereid az életben. Én pont azt látom hogy amolyan sehonnan jövő, sehova tartó hangemberek okoskodnak azon, hogy mennyi nőt ideális megd*gni, meg hogy hogy a fenébe lehetne összeszedni valakit szexre. Kapcsolatra már nem is mondom, mert oda már két komoly fél kellene(normális, komoly értékekkel rendelkező kapcsolatról beszélek). Szóval nagyszájú 20 évesek! Hol tartotok a cél érdekében? Én fotelból nézem a baromfiudvart, ti meg még csak ott tartotok hogy rekedtek kukorékoltok, meg a Holdat ugatjátok! :)


Vagy mi is az a hatalmas dolog amivel előnyben vagytok? Test? :D Én olyan vagyok mint 25 évesen, ez nem jött be! Szex? Ott a feleségem, vékony, karcsú, a tíz ujjatokat megnyalnátok ha csak látnátok. Ez sem jött be? Akkor mi? Utazások? Ház? Autó? Mégis mi lenne az amiért annyira irigykednem kellene? Munkahely? Ne vicceljünk már! Bulik? Ha akarok rendezek, egyébként meg már nem vonz, régen kiéltem magam! Végzettség? Az még nektek alig van? Tapasztalat? Arról inkább ne is beszéljünk?

Jaaa tudom már! Nektek még keményen áll! Aztaaaa! Hááát, nekem is, nem is csoda! Várj! Ti már milyen értéket hoztatok létre?


Oké, nem szemétkedem, nincs bajom a fiatalsággal, az a helyzet hogy alázat nélkül vesztesek lesztek! Most is csak tükröt tartottam.

Ha jó kedvem lesz meg időm, privátban meghívok egy ilyen szájhőst egy napra, vendégem lesz! Egy lelakott öreg 40-es papa még mit tud... :D

2023. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

"Ide az jön aki a frusztrációját le akarja vezetni."

például te. senkit nem érdekel a keménykedésed.

2023. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
73%
28. Engem meghivhatsz hozom a csalsdot is inni enni tudnak!
2023. máj. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!