Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Középkorú férfiak, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú férfiak, mennyire tudnátok komolyan venni egy fiatal, huszonéves lányt/nőt, komoly kapcsolat szempontjából? Túl tudnátok látni azon, hogy szép és fiatal, meg tudna fogni a belsőjével is?

Figyelt kérdés
2018. jan. 4. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Középkorú tág fogalom. Konkrétan mennyi? Amúgy, nem sok értelme van a kérdésnek, mivel minden ember más.
2018. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
40-50 körül. Azért őket kérdezem.
2018. jan. 4. 15:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne!
2018. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Meg, ha van belseje.
2018. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Komoly kapcsolat alatt házasságot és családalapítást értesz?

Normális értékrendű 40+ férfi azt is figyelembe veszi, hogy úgy rabolja el a fiatalságát, hogy nem volt ideje élni sem. Aztán úgy fog elhunyni, hogy ott marad egy (két) gyerekkel, egyedül, jó esetben kamasz korban. Esetleg előbb is. Amikor még igencsak szüksége lenne az apjára.


Ebből az okból nincs ideje egy ennyi idős férfinek, hogy türelemmel kivárja, amíg élvezed a fiatal felnőttkort, kötöttség nélkül. Amikor tudsz bulizni, utazni, beindul a karrier, megalapozod a jövőd.


Komoly kapcsolatnak meg nem lehet azt nevezni, amikor lesz ami lesz együtt vannak pár évig, de semmi elkötelezettség vagy hosszú távú terv.


Az a középkorú férfi, aki komolyan vesz, az fájó szívvel, de el fog engedni. Aki nem, az csak ki akarja élvezni a fiatal kis tested és a naivságod, meg hogy lehet veled büszkélkedni. Meg azzal, hogy ennyi idősen is fel tud csinálni egy fiatal lányt. Ez önzőség. Nem szerelem.


Akinek meg van/volt családja, az őszintén szólva már megvívta a maga harcait a gyerekekkel. Nem mindenki vágyik ebben a korban arra, hogy újra az éjjeli sírás meg a pelenkaszag töltse ki a napjait.

2018. jan. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40-50 között, én mindig meg mondtam, komoly, már mint házasság, gyerek felejtős. Arról lehet szó, hogy 1-2 évig együtt élünk, ha ahhoz van kedve. Ennyi lehet. Volt akinek megfelelt, volt akinek nem. Belső? Én mindig hosszú órákat tudtam velük beszélgetni. Sok mindent megvitattunk, dolgokat sok oldalról megnéztünk. Szépség, fiatalság? Nem egy huszonévesnek, csúnyább, durvább volt a bőre, mint egy 30-40-es nőnek.
2018. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Adnék egy esélyt neki, de egyébként amikor 33éves voltam, volt pár hónapig 22éves barátnőm. Nem értette miért szeretem olyan hévvel az elején így szakítottam. A mostani párom 5 évvel idősebb nő, de rájöttem egy nőnek sem kell sokáig a szeretetünk így mindegy kivel élek...
2018. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semennyire
2018. jan. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én szexkapcsolatként mennék csak bele.

Tapasztalat, hogy a sokkal fiatalabb nők előbb utóbb családot akarnak, gyereket, stb, és a korábban írt hozzászólásokkal egyetértve én már "öreg" vagyok egy újszülötthöz. Egy gyereket felnevelni kell, nem csak megcsinálni

2022. dec. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!