Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt egy fiu akivel sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy fiu akivel sokat beszeltunk de kulfoldon volt, pedig a szomszed faluba valosi. Most itthon van, de letiltottam. Gaz lenne ha irnek neki?

Figyelt kérdés

Mar tobb mint fel eve orakon at beszeltunk messengeren, szunetekkel mert ugyebar o kulfoldon volt szezonos munkan, nem jott haza.

Mondta hogy majusban jon haza, viszont en januarban letiltottam mert idegesitett h nem ir, de ha irt volna sem lett volna ertelme, o is elte az eletet es en is..viszont mar itthon van, es a szomszed faluba lakik. Kb 10 perc valaszt el minket egymastol. En nem maszkalok sehova, csak a buszmegalloba o meg nem buszozik, szoval osszefutni nem fogunk sehol..

Letiltas elott megirtam neki, hogy "naiv voltam hogy elhittem neked, hogy koztunk lehet valami, de mar tisztan latok"

Nem is irt ra semmit. Pedig mindketten akartunk talalkozni..

Hulyeseg lenne feloldani es irni neki? De ha nem ir vissza nagyon gaznak fogom erezni magam.


2023. máj. 10. 13:56
A kérdező szavazást indított:
Oldjam fel es irjak neki
Ha akarna beszelni valahogy megkeresne
7 szavazat
 1/3 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy csak a kivancsisag vezerel engem meg hat nagyon sokaig beszeltunk, es most vegre itthon van. Fura hogy itt van 10 percre es mar nem beszelunk, pedig mindig hivott ki magahoz de nem mentem..
2023. máj. 10. 13:58
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

Ööö ha nem csinált semmi rosszat és tiltottad, akkor szerinted jó ötlet írni neki, azok után, hogy az nem derül ki a kérdésből, hogy csak te gondoltad azt naivan hogy összejöttök, vagy szóba került előtte a randi.

Mert ha nem akkor én nem ajánlanám a ráírást mert te tiltottad le. Úgy csak hülyét fogsz magadból csinálni vagy eleve azt gondolja, hogy veled van valami probléma, miközben csak félreértés van köztetek. pl?


Amúgy az sem mindegy milyen idény munkán volt kint, mert ha nem válaszolt hosszabb ideig lehetett internet probléma is vagy keményebb a munka.

2023. máj. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk én a hozzád hasonló értetlen, semmi nem jó hlyéket messze elkerülöm, de írjál neki ha be akarod égetni magad.
2023. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!