Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy munkából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki egy munkából hazajövős délutánotok, estétek? Hazaérkezés, evés, beszélgetés, szex, alvás?

Figyelt kérdés
2023. máj. 10. 21:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
*jav halálfárasztó
2023. máj. 11. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%
Meló után összeszedem párom aztán vagy megyünk bevásárolni vagy egyből haza. Út közben már hallgatom hogy milyen szar a munkája és mennyire nem szereti a kollégáit, majd otthon eszünk ha nincs kaja akkor főzünk. Ami úgy néz ki hogy én megcsinálom közben ő ül az asztalnál és vagy panaszkodik tovább vagy arra hivatkozva nem segít hogy ő kifakadt a melóban. Ha jó az idő akkor megyek a kertbe kicsit kertészkedni, közben ő marad bent mert kint bogarak vannak meg kosz, max akkor jön ki ha szépen süt a nap, de akkor is csak kiül és panaszkodik vagy pörgeti a Facebook/Instagram/Pinterest szentháromságot. Ha rossz az idő akkor házimunkát csinálom vagy egy kicsit kockulok/filmezek, eddigre már látom rajta hogy lesz e szex a fürdés után vagy nem. Ha nem (sajnos ez a gyakori) akkor edzek. Utána közös fürdés majd kb heti egyszer szex. Este együtt alvás és részéről vagy a shein/vinted/marketplase háromszögben merül bele vagy panaszkodik hogy mi miért nem élünk úgy mint mások az instán, és mi miért nem megyünk sehova... Közben én atnézem a napi híreket és kitalálom mi legyen a hét hátralévő részében.
2023. máj. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Rohadt jó lehet így élni, #12
2023. máj. 12. 08:56
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát ez van, bár azt nem értem miért kaptam ennyi lepontotást ha őszinte voltam, de különösebben nem érdekel. Tisztában vagyok vele hogy nem egy idilli kapcsolatban élek.
2023. máj. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

En se értem. Megkérdezi milyen a délitánod estéd, leírja az ember, aztán abban mi a nem hasznos válasz?

Kötelező lenne vmi filmszerű idillt írogatni?

2023. máj. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Eztmondjuk én se értettem sose. Sokkal jobban leirja a valóságot, mint itt sokan. Ez teljesen életszerű, életszagú.
2023. máj. 13. 11:33
 17/19 anonim ***** válasza:

Pont ezaz nem ennek kellene a normának lenni. De hát minden ember a saját életéről dönt.

Egyébként a lepontozást én sem értem. A kérdés szempontjából hasznos válasz. Az egy másik dolog hogy ez sokaknak nem tetszik. Viszont a kérdés az hogy hasznos e válasz, nem az hogy szimpatikus-e.

2023. máj. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Sokan a hasznosságot összemossák a szimpatikussággal.
2023. máj. 13. 13:27
 19/19 anonim ***** válasza:
12"-nem igazán tudtam rájönni, te a férfi vagy , vagy a nő?
2023. máj. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!