Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők többségének manapság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők többségének manapság a bejönnek a szőrős férfiak?

Figyelt kérdés

"Egy 2014-es, amerikai kutatásból kiderül, hogy a nők ~80%-a a teljesen szőrtelen, vagy minimális testszőrrel rendelkező férfiakat találták a legvonzóbbnak, szőrösebb társaikhoz képest. Érdekesség, hogy a férfiak is hasonló arányban gondolták úgy, hogy minél kevesebb a szőr, annál jobb."


[link]


E tanulmány óta lassan 10 év telt el.

Mi a helyzet magapság?


Megj: én tisztábban érzem magam, ha pl. a mellkasom, hónaljam le van borotválva.

Barátnőm nem szól bele ebbe, csak annyit kér, hogy ne legyen borostás a mellkasom, mert az szúr. Vagy nőjjön meg a szőr, vagy szedjem le.

Inkább leszedem.


2023. máj. 13. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátnődre hallgass, ne itt csajozz.
2023. máj. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Nekem minden csajom szerette hogy van rajtam szőr. Az egyik ki is jelentette, hogy “A Férfi szőrös.” amikor megkérdeztem hogyan szereti. 30/F
2023. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt már szőrös, meg csupasz párom is. Utóbbi azt hittem, hogy borotválja a mellkasát, aztán kiderült, hogy nem, egyszerűen full szőrtelen, egy kevés volt a kezén meg a lábán. Egyet tudok érteni a barátnőddel, őszintén nekem is az a lényeg, hogy ne szúrjon. Intim részeken meg a hónaljak azért legyenek legalább röviden tartva, és kész. Nem a szőr tesz férfiassá, nem igazán érdekel. A szakálldivat is inkább a pasik mániája, kevés nőt ismerek, akinek a favágó típus bejön. Az pláne nevetséges, amikor valaki úgy erőltetni, hogy egyáltalán nem áll neki jól, és kis csemegebajusszal azt hiszi, hogy szexi. Ha már van valami, akkor azt ápolja normálisan.
2023. máj. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondom azt, amit mindig: ne azt kérdezd, szőrös vagy nem, mert az embereknek nem ugyanaz jelenti a szőrt. Mert nálam a szőr Austin Powers és nem, másnak meg a szőr 3 szál, és igen.


Ez 10 éve is így volt.

2023. máj. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát igen. A szakáll nem áll mindenkinek jól.


Egyébként ezzel kapcsolatban olvastam, hogy nem a szakáll öregít, hanem a borotválkozás fiatalít.

2023. máj. 13. 12:30
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szőrtelen tetszik.
2023. máj. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugye szokás büdösnek hívni a szőrös hónaljú nőket, de ez a férfiakra is igaz: a szőr nagyon megfogja a szagot, szóval jobban szeretem ha minimum a hónaljukat borotválják.

Plusz intim területeken is, mert ha az egyik, vagy mindkét fél szőrös, akkor szex közben jóformán csak a szőrt érzed, nem pedig a másikat.

2023. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Természetesen szeretem.vki szinte csupasz vki szőrösebb. Ha a párom és szeeetem mindegy hogy milyen.
2023. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem a nők többsège sosem szerette a szőrös fèrfiakat, max. elviselte őket.
2023. máj. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Kitana. ***** válasza:
100%
Mellkason meg végtagokon nem zavar, mindenhol máshol igen.
2023. máj. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!