Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől nőies egy nő? Mitől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől nőies egy nő? Mitől szép (kívül belül)? Mivel tudok megmozdítani egy férfit?

Figyelt kérdés
2 gyerek és home office. Nem híztam meg, csinos nőies vagyok, edzek, odafigyelek. Nem volt szépészeti műtét, de ápolt igényes vagyok (30 eleje). Igyekszem nőies lenni, de míg gyerek előtt maga voltam az igazi Nő, most nehezen érzem magam annak. Akkor nőies ruhák, magassarkú... most hát legyünk őszinték... ezek nem játszótéri viseletek. A ho miatt ...meg mindegy. Úgyérzem elvesztettem magam, azt a huncut, kacér nőt, akinek sokan bókoltak, a férfiak mosolyát és igen kellenek ezek a visszajelzések. A férjem megtesz mindent értünk, de úgy érzem nem enged vagyok már neki a Nő... Bár 14 év után mit szeretnék...több szexet mindenképpen. Köszönöm ha valakinek van tapasztalata és értelmes tanácsa. Leginkább férfiak és hasonló helyzetben lévő/volt nők tanácsa érdekelne.

2023. máj. 13. 18:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Kérjetek gyerekfelügyelőt, és néha menjetek el kettesben. Akkor kicsípheted magad - nőiesen.
2023. máj. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Ha más pasiknak tetszik. Arra felfigyelnek, ha ronda ha nem.
2023. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

#1 Szoktunk elmenni. Akkor ki is csípem magam. De kicsit olyan mintha idegennel mennék... Persze nem vagyunk kamaszok...14 év, de nincs simi, csók, puszi...néha megfogja a kezem, de inkább én kezdeményezek.

Heti 2 szex van kb, de ezt inkább a férfi alapszükségletnek tudom be. Régen sokkal több volt.


#2 Szoktak azért mások is bókolni, flörtölni (kondi, lidl), jól is esik, mivel nem járok annyit közösségbe, így jóval kevesebb az interakció. Ha van az is nekem visszajelzés.A férjem féltékeny, sokat mondja

2023. máj. 13. 19:06
 4/21 anonim ***** válasza:
86%
Idő kérdése, és ha nem takarítod magad alaposan ki, akkor a házasságodba te leszel az aki beviszi a 3.-at, de szerintem már bent van. És szétfog robbanni minden körülötted.
2023. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
78%
Semmi önbizalmad nincs, ezért várod másoktól megerősítést. Egy egészséges önbizalommal rendelkező nőnek nem az a legnagyobb problémája, hogy hányan bókolnak neki, mert elegendő számára a férje visszajelzése is. Amit te csinálsz, az nem egészséges. Kondi helyett egy pszichológust javasolnék inkább, mert rendet kellene tenni a fejedben.
2023. máj. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
24%
4+ Úgy, hogy értelmes/nem értelmes, nézz a két gyerekedre és a férjedre-de úgy nézz rájuk, hogy ha nem állsz meg, akkor mindent veszítesz.
2023. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
49%
5 kelleti magát, ez nem önbizalom kérdése, keresi az alkalmat már ez több szintel feljebb van.. Ez teljesen más. Egy paraszthajszál választja el a bukástól, ionnan meg már lejtmenetbe megy. A gyerekei meg szanaszét lesznek.
2023. máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A ferjemtől nem kapom meg szükséges visszaélést. Ez a bajom. Másoktól megkapom, de engem nem az érdekel
2023. máj. 13. 19:18
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
A pasiknál ugy van hogy kb 20-30 pasi csorgatja a nyálát, csak az nem, akivel együtt van az ember lánya.
2023. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
18%
8 Ne hazudj, mert annál rosszabb nincs, és nem csak mást csapsz be, de magadat is. Túl nagy a tét amivel játszol, és túl sokan függnek tőled.Gondolok itt a családodra(gyermekeidre, férjedre). Ez hazardírozás más emberek kárára. Állj a hideg zuhany alá, és takarítsd magad, a hátteredet meg zárd le, ha jót akarsz magadnak. Otthon vagy 500x többet tudnál értük tenni, mint amit teszel, és ők nagyon hálásak tudnak lenni, a férfi is aki melletted él. Melletted-és nem veled, mert te már máshol jársz. Térj vissza hozzájuk, különben nagyon szomorú lesz a befejezésed. Elástam volna saját kezüleg magam, ha ezt tettem volna a te korodban 2 gyerek mellett és így. Én is HO-os vagyok, már évtizedek óta. Tudom miről beszélek.
2023. máj. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!