Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves elmúltam, lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves elmúltam, lehetséges hogy megtalálom a majdnem Nagy őt?

Figyelt kérdés
Másfél éve hogy elváltunk a lányom apjával. Ők már azóta babát várnak a párjával. Nekem volt egy elcseszett kapcsolatom mert nem fogadták el egymást a kislányommal, így vele véget is ért januárban a kapcsolatom. Próbálok ismerkedni de vagy nagyon extrán munkamániás ( egész héten 300 kmre dolgozik, hétvégén pedig a házat újítja de társat keres)vagy nárcisztikus érzelmi zsarnok vagy állandóan más sem volt a téma csak az elcseszett élete a volt feleségével. Teljesen elvagyok keseredve. Jó lenne ha mellettem is lenne már egy normális férfi.
2023. máj. 13. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amint látod, gyerek előtt huszonévesen se könnyű normálisat találni.
2023. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Bocsi, de másfél év alatt mit vársz? Az, hogy sokan, pl az exed is össze kadkodnak egy kapcsolatot csakazétis alapon, attól még nem könnyű a párkeresés. És igen, a gyerek 30 körül hátrány lehet sok férfi szemében, nem mindenki akarja más gyerekét nevelni, szóval ez is egy nehezítő tényező. Ettől függetlenül igencsak fiatal vagy 30 évesen, és mint mondtam, másfél év próbálkozás nem túl sok. Ahelyett, hogy most azonnal akarnál valakit, inkább adj időt magadnak. Maradj nyitott, de ne kapkodj, feleseleges, csak egy újabb elveszett kapcsolat jönne belőle.
2023. máj. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
30-on felül gyerekkel keresel társat? Akkor bizony alaposan le kell adni az igényekből, mert az ilyen nők nem valami kapósak. Ott a gyerek, aki árukapcsolásban jön anyával, muszáj elviselni, ott a régi kandúr, aki időről időre felbukkan - nem sokaknak van ehhez türelmük.
2023. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Ha most keresed a nagy őt, ki volt a kan, akinek szültél? :D :D:D:D:D:DD::D:D
2023. máj. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!