Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi mostanában ez a férfigyűlöl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi mostanában ez a férfigyűlölet mert megnéz egy másik nőt?

Figyelt kérdés
Hűséget fogadtak, nem vakságot. Kiemelten várom ide a hárpiákat akik ezt szajkózzák pár kérdéssel lentebb.
2023. máj. 14. 09:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
6%
Ez a kategória a feministák birodalma, ahol minden férfi disznó. Férfiként bármit mondasz vagy csinálsz, az rossz. A nők viszont tökéletesek.
2023. máj. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%

Nemcsak megnézik hanem igy csinálják hogy a másik észre is vegye simán szemeznek a mellettük levő párjukat meg agyon alázva.

Étterembe engem hiv el aztán a pincérnővel lesik egymást.

Ismétlem nem megnézik a nőket hanem szandekosan felhívás a másik nőnek hogy tetszel, a parom le van ejtve, ezt a masik nő tudomásul veszi es persze örül is neki mert rivalizacio is megy a nők.közt hogy en jobb nő vagyok mint te mert engem les a párod bibibí

Szerinted milyen érzés?

2023. máj. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Mucuka, mit szólnál, ha a nőd nyálcsorgatva, fejét tekerve bamulna más férfiakat mikor veled van?


A nyílt bamulas mindenképpen paraszt dolog. Akar van párod, akar nem.

2023. máj. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
4%

2. "Étterembe engem hiv el aztán a pincérnővel lesik egymást."


Ja hogy te csak a jó pasikról beszélsz, akik nem csak nézik a nőket magukban, hanem a nők is megnézik őket maguknak...

2023. máj. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
6%

Hát ez ilyen, ha őszinte vagy a szexel kapcsolatban, azt a nők egy része nem tudja elviselni. Nem értik hogy mi az ha neked feláll önkéntelenül. Nekik ugye rá kell gyúrni agyban hogy legyen bármi.


Nyilván ez csak a hisztizőkre vonatkozik, a legtöbb nő olyan mint te vagy én. Normálisan áll a szexhez. Ha nyalod akkor fog téged szopni… és hasonlok.

2023. máj. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

4.

Nem feltétlen.

Ha egy pasi les vkit, a nő már csak azert is visszanéz, hogy ez meg mit bámul? Aztan persze mindenkinek kimondatlan bók hogy egy nő mellől nézik. ő van kitüntetve és a párját csak szánják hogy jol kifogta ez is, de a legtobben csak addig jutnak el hogy haha engem bámul.

2023. máj. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
28%

Bezzeg forditva meg, ha a nő néz pasikat, van akit fel is képelnek, vagy meg is vernek. De ők aztán alázhatják a párjukat, ahogy nem szégyellik.


Undórítók.

2023. máj. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Hamar repülne az ilyen pasi
2023. máj. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nagyon egyszerű, legyél jobb nő és nem néz meg másokat ha ez ennyire zavar.
2023. máj. 14. 09:50
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
8. Tudod mit lehet így is. Csak mikor közli a palid hogy nem akar gyereket, mert utána híresen eltűnik a sok nőből a vágy, ő meg nem arra szerződött hogy a libidója legyilkolja a lelkét, miután se szex nem lessz, se maszti. Akkor majd nem kell csodálkozni. (És nem ebben semmi kényszerítés nincs, csak közli erőre hogy ez van.)
2023. máj. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!