Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjam el, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, hogy akibe szerelmes lettem, annak családja van?

Figyelt kérdés

Borzalmas érzés.

Tiszta szívből szerelmes lettem belé, vele kelek vele fekszek... Ha meglátom pillangók vannak a gyomromban, imádom minden gesztusát, a hangját, mindenét... Elkerülni mostanában nem tudom, mert közös a baráti társaság és mindenhova jön...


És ráadásul nagyon rá vagyok kattanva, hogy egész nap a feleségét nézem facebookon. Nagyon ellentétek vagyunk, ő nagyon vékony, nincs melle, tipikusan akin nincs mit fogni. Én sajnos husisabb vagyok, de népszerű vagyok a férfiak között mert formás mellem/fenekem van. Ő cigány, én magyar vagyok. Ő eléggé elhanyagolja a külsejét képekről ítélve (pl. nem szedi a szemöldökét, lenövés van a haján, kínai olcsó rikító színű, turkálós hatású köves cuccokban jár, ami kb 2007ben volt divat, pedig van sok pénzük), én nagyon sokat foglalkozom a kinézetemmel. A családi összejövetel náluk így facebookos képekről ítélve az a tipikus cigánytelepi rokonokból áll, akik mű adidas papucsban jönnek 20 gyerekkel, hogy bográcsozzanak a putris homokos udvaron. A Facebook is tele van Kolompár, Ignác, Balogh meg hasonló emberek "Legyél szerencsés" bejegyzésekkel.

Nem vagyok rasszista, csak vázolom mit lehet látni rajtuk.


Bele vagyok betegedve, hogy úgy érzem, én jobban illek hozzá. Egy nagyon igényes, magyar férfiról van szó egyébként. Egyre inkább azon gondolkodom, hogy becsúszott a gyerek, és lehet ezért vannak együtt, mert ő nagyon nem olyan, mint a felesége. És talán a hitelek miatt házasodtak össze.


De ezek nyilván csak feltételezések, lehet tényleg boldog házasságban élnek, de egyszerűen úgy mar belül mint a sav, hogy én ennyire oda vagyok érte...

Nem fogok közeledni felé, bár nagyon szokott vibrálni köztünk a levegő, és voltak már elszólásai is ami alapján én is tetszem neki talán egy kicsit... és a szívem szakad meg, hogy nem mosolyoghatok rá úgy, ahogy megtenném normál esetben egy férfival...


Nem egy gonosz boszorkány vagyok aki el akarja venni őt a családjától, inkább csak egy szerelmes nő aki csak szeretni akarja őt, úgy ahogy van... Sosem voltam még ilyen helyzetben, mit kéne tennem? Már elég sokat sírtam is emiatt...


Jöhetnek a kiosztások is, hátha legalább helyre jön az agyam 😕😕😕


28L

A férfi 30

A felesége 31


2023. máj. 14. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Bakker en is kinezhetném az összes családaput magamnak es bőghetnék rajtuk vagy nem is kéne bőgni mert társasházunkban kb az összes kedves apuka szivesen meg is húzna.

De kéne a fenének egy ilyen barom.

2023. máj. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, felejtsd el! Felesége van, ezen nincsen mit ragozni. Hiába sorolod fel, hogy miben vagy jobb az asszonynál. Rajtad ez nem segít. Tiltsd le mindkettőt a Facebookon és kerüld őt, ha ennyire belehabarodtàl. Nincsen értelme szenvedtetni magadat. Ismerkedj, bulizz! Ha nem találkozol vele pikk pakk elfelejted.
2023. máj. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
A ferfiak szeretik ha vmi "mocskos". Nem mindig kell nekik a top nő.
2023. máj. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ízlések és pofonok. Lehet, hogy neki pont az ilyen nők jönnek be.

Az is árulkodó, hogy a rokonokkal ilyen szoros a kapcsolat, és a pasi jól beilleszkedett. Nem mindenkin látszik, hogy cigány, lehet, hogy a pasin se.

Te meg a komplett baráti társaságot kerüld el egy ideig. Jobban jársz.


A másik lehetőség, hogy addig kelleted magad, amíg lesz köztetek párszor szex. Te teljesen beleszeretsz, neki meg nem jelent semmit. Csak nem akart kihagyni egy felkínálkozó nőt. Aztán megy haza a családjához. Ha lebuktok, akkor esélyes is, hogy téged fog megtépni a kiccálád, és a baráti társaságod is tőled fordul el elsőre.


Ismerkedj mással, másokkal, kösd le az energiáid. Azért vagy ennyire belehabarodva, mert vijjog a biológiai órád, és az ösztöneid mindenáron bele akarnak kergetni valami pasi ágyába. Keress olyat, akivel érdemes is kezdeni.


Azt meg csak így ide a végére: az sokszor intő jel, hogy ha a férfi jól keres, ápolt, jó ruhákban jár, a kisgyerekkel otthlevő felesége meg olcsó cuccokban jár, és szemmel láthatóan nem költ a külsejére. Nem egyszer azért, mert a férje teljesen elnyomja, anyagilag korlátozza, és nem egy esetben társul ehhez pár pofon is, ha a nő "nem fogad szót". Aztán meg is jöttünk, hogy miért egy harminc kilós kis cigánylány mellett kötött ki az álompasid, mit tud az a nő, amit te nem. Például elnyomható, áldozattípus, akivel ezt meg is lehet tenni. Melletted meg nem érezné magát eléggé "férfinak" ez a főnyeremény.

Sajnos túl sok ilyet láttam, hogy figyelmen kívül hagyjam a jeleket.

2023. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég ha arra gondolsz hogy nős és van egy gyereke akinek ilyen rokonai vannak! Ezek az emberek mindig ott lesznek a gyerek körül!

Sosem lehet tőlük megszabadulni! És bizony ennek a kategóriának családilag nagy az összetartó ereje, ha érted mire gondolok?!

Kellene neked egy olyan férfi akihez alapból egy ilyen gyerek tartozik? Mert ugye ez így csomagban jár együtt, a pereputtyával együtt.

Elég ha ezt tudatosítod magadban, és ha van egy kis eszed, keresel egy szingli pasit.

Ha valami csoda történne és összejönnétek, milyen életed lenne vele, meg a gyerekkel (és a járulékos rokonsággal, exfeleséggel)?

2023. máj. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Kezdjem sorolni hány apuka invitált már erre arra? A lepont helyett nemhogy örülnétek hogy lerázom őket. Amugy is olyan rondák mint a bün.
2023. máj. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Egy nagyon igényes, magyar férfiról van szó egyébként. "

Nekem inkább igénytelennek tűnik. Biztosan nem tenném szét neki egy cigány után.

2023. máj. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy nekem sem az,, igényes " szó ugrott be elsőre,bocsi...
2023. máj. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!