Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogadjam el, azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el, azt hogy felesége van meg családja? Tudom, hogy a feleségével rég nem olyan a viszonyuk. Ezek ellenére mégis hihetetlenül szerelmes vagyok belé és 2,5 éve a szeretője vagyok.

Figyelt kérdés

2018. aug. 17. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem pont nem kellene ebbe beletörődni. Sajnos, ha a végtelenségig hagyod magad használni, akkor semmi sem fogja döntéshelyzetbe hozni. Muszáj egy határt adnod a dolgoknak, mert ő így még akár évekig is folytathatja ugyanúgy. 2,5 éve már valószínűleg ismer annyira, hogy tudja veled boldogabb-e az élete vagy sem.
2018. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Már elfogadtad bébi, akkor amikor odaadtad magad. Döntöttél. Mi a kérdésed tulajdonképp?
2018. aug. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Már elfogadtad, hogy az asszony mellett te vagy a lábtörlő, nem kell itt nyűglődni.Az meg hogy rég nem "olyan" a viszonyuk.... van még, aki ezt a kamudumát beveszi?!
2018. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Valahol láttam eladó gerincet,egy férfi, egy női volt. Ha jól emlékszem együtt a kettő féláron volt. Jó vételt.
2018. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Vállaltad a szeretői szerepet, neked több nem jár.
2018. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy minden férfinak, aki qrvát tart a felesége mellett, azt állítja, hogy "rég nem olyan a viszonyuk" :D
2018. aug. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, te jó ég, mintha én mondtam volna pár éve.

Hazudik! Pont olyan a viszonyuk. Szórakoznak, szexelnek, kedveskedik neki, neked pedig hazudik. Nem hagyja el, mert a feleség a biztonság, te pedig kis izgalom és ingyen plusz szex.

Majd meglátod, ha kiakad az asszonyka, és előbb-utóbb a te szerelmes agyadig is eljut, hogy az imádottad egy féreg.

Nekem sajnos három év elment a fiatalságomból egy ilyenre a bangaságom miatt. Ahogy látom, neked is lesz annyi.

Amúgy ő nem szeret. Duma.

2018. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Rég nem olyan viszonyuk", kac kac.


Ha fontos lennél neki már egy szál bőrönddel elköltözött volna otthonról, ez majd akkor történik meg ha kidobják otthonról.

2018. aug. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En a tortenet masik kimenetelet irom. Velem husz ev alatt ketszer fordult elo.

Hazas csalados ferfivel kolcsonosen vonzodunk egymashoz, de iszonyatosan. Nincs kimondva, de a ferfi olyan labdakat dob felem, amiket vissza kellene utnom, de lebenit, hogy ugyse valik el.

Azt is tudom mind a ket esetben, hogy pocsek a hazassaga, de nincsenek ra bizonyitekaim, csak lejon.

Eveken at epekedunk. Csak a ferfi nem olyan zakkantan, mint en.

Es aztan, ta dammm. Megtudom, hogy elvalt, ot ev, ket ev platoi utan...Es akkor tanulolm meg, hogy mivel mindenki hazas, es tobb mint a fele valik, legeselyesebb a hazassagban szenvedo ferfi.

Mind a ket esetben mire megtudtam, es mar teljesen felrevonultam, azt is megtudtam, hogy uj noje van. ( Hazassag alattrol meg...) Es abba tiz korommel kapaszkodik a z elete szetesese kozepette.

Na, az a pofaraeses.

2019. dec. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!