Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elérhetetlen szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elérhetetlen szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy lány nem olyan messze lakik tőlem évfolyamtársam volt és a nővérem barátnője régebben már akkor is crusholtam ezt a lányt de még fejben nem igazán voltam érett és hát nem is sikerült közel kerülni hozzá meg korán is feladtam Egy idő után már tesommal sem tartották a kapcsolatot eltávolodtak/tunk egymastól azóta „felnőttünk“ tegnap viszont mentem a városba fordultam ki a főútra és megláttam azóta nem bírom kiverni a fejemből konkrétan vele álmodtam és ahhj ugye hogy régen próbálkoztam valszeg rossz benyomást is keltettem mert nyomultam ezerrel.. de most hogyan tudnák közel kerülni hozzá? segítseteeeek
2023. máj. 15. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:

"Felnőttünk". Ez milyen életkort jelentene konkrétan?


18 és 25 év közöttiek vagytok esetleg? (Több nem valószínű...)


Az én kiskamasz koromban (11 éves) még egészen mások voltak az alapok. De az 1985.-ben az "ősidőkben" történt. A régen letűnt XX. században.

2023. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A lány 19 éves én 20 de a kérdés hogy hogyan kerüljek hozzá közel anélkül hogy offolna az miatt ami régen volt

Az hogy menjek oda hozzá esélytelen sajnos mert nem igazán van lehetőség arra hogy összefussunk bárhol is facebookon / messengeren nem tudom mit írhatnák amire reagálna:/ Ti mit csinálnátok ha hasonló helyzetben lennétek?

2023. máj. 15. 17:56
 3/5 anonim ***** válasza:
SAjnos írásban 99% senki nem szeret ismerkedni. Én ott mindig elutasítást kaptam, élőben meg sokszor volt esélyem.
2023. máj. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De ha tényleg nem oldható meg, akkor egy próbát megér.
2023. máj. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nyilván és teljesen érthető is hogy írasban senki nem szeret ismerkedni de jelenleg nem igazán van rá más mód viszont írasban is hogy mármint mit írjak neki nehéz kicsit hamár egyszer probalkoztál több kevesebb sikerrel és off lett de akkor más volt 5-6 éve csak most nem tudom mivel kelthetném fel az érdeklődését írásban
2023. máj. 15. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!