Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Van ennek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Van ennek az egésznek értelme?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most sokan fogtok megkövezni… Igazából par hete dolgozom egy új helyen. Kapásból az első ember akivel itt találkoztam az a személy volt aki miatt irok most! 24 eves srác, akinek 9 éve van barátnője… hamar egymás bizalmasa lettünk. Megtudtam hogy amikor egy éve eljegyezte a barátnőjét a csajszi megcsalta de ő megbocsátott, sokszor beszél arról hogy megszokás köztük a dolog.. sokszor keresi a társaságom szeretünk flörtölni es minden megváltozott amikor egy fogadás miatt el csattant az első arca puszi ( nem vagyok prűd, hajajj) de életemben először ereztem azt hogy ez nagyon más… sokszor áll elém vagy olyan közel hogy zavarba ejt, sokszor kapjuk egymás pillantását el és van hogy rutin szerűen simogatjuk egymás hátát meg vagy vállát vagy hozzám simul.. Ma volt a tetőpont amikor a főnök azzal fogadott hogy észre vette hogy a srác es köztem valami szoros van.. es hogy ő ennek örül mert a srácnál az 5 év alatt nem látott még ilyet és hogy elvileg a barátnője egy hulladék aki jo lenne ha már nem lenne neki. Elsőnek csak szexre vágytam tole, de lassan azt hiszem kezdek bele szeretni úgy hogy még semmi nem is történt, mint akik jatszadoznak egymással… szerintetek van ennek értelme?!

2023. máj. 15. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hátttt ez a srácon múlik. Ő döntése kell, hogy legyen, hogy kilép a régiből vagy inkáb bragaszkodik a megszokotthoz.

Azért mégiscsak 15 éves kora óta van együtt a csajával. Oké, én is 17 éves korom óta vagyok együtt azzal, aki most 6 éve a feleségem, dee én a 20 éves Britney-ért sem adnám őt:D


VISZONT

Régóta vagyok kapcsolatban, úgyhogy tudom: A monogám kapcsolatban is vannak ciklusok. Egyszer fenn, egyszer lenn. Az teljességgel ostoba elvárás, hogy ha valaki élete első 20 évében 10-15 alklaommal szerelmbe esik, akkor a maradék 60 évben mindössze egyszer legyen szerelmes másba. Szóval bizony megesik, hogy az ember szíve kissé elvágyódik, amikor a kapcsolat épp lent van, közben meg megjelenik egy új és izgalmas valaki a közelben.

Ez döntéshelyzet és minden esetben szar. Mármint meghozni a döntést. Mert így vagy úgy, le kell vágnunk egy testrészünket, a kérdés csak az, hogy a jobb vagy a bal kezünk legyen az. A friss és elemi vonzalom győzzön, vagy a hűség és a kapcsolat.


Ez a srác döntése. Én hajlok afelé, hogy ha a kapcsolat rendben van, csak épp uncsi, érdemes a kapcsolatot választani egyszerűen azért, mert ugyanez a dilemma akkor is elő fog jönni, ha téged választ és eltelik 9 év veled. Ez elkerülhetetlen, ha az ember nem ég ki és vannak vonzó emberek a környezetében. Márpedig azok mindig lesznek.


Ugyanakkor gyerek ovlt még mikor összejöttek, egy ilyen kapcsolatról tényleg nehéz tisztán gondolni, hiszen jóformán a tudatos életének töb bmint felét együtt töltötték. (tudatos életet én első osztálytól, azaz hét éves kortól számolom, a legtöbb embernek kevés emléke van korábbról).


Mondjuk ennyi idősen már simán megházasodhattak volna, de mindegy..


Ráadásul rád nézve van még eg yprobléma. Ha szétmegy a nőjével miattad, az elég szar kezdés nektek. Gondolj bele, 9 év után egy lélegzetvételnyi ideje sem lenne két kapcsolat között. Egy ilyen kapcsolat elvesztésének meggyászolása alsóhangon fél év, de simán lehet egy év is. És rohadt nehéz egy elmúlt kapcsolatot gyászolni úgy, hogy az ember benne van egy másik kapcsolatban.

Most azt hagyjuk is, hogy ha érted elhagyja a komoly kapcsolatát, akkor vajon másért el fog-e hagyni téged a jövőben. Képes rá, ennyit tudunk.


Szóval mi a végső válaszom? F*sz tudja:D Én a srác helyébne nem hagynám el a nőmet más miatt. Ha rossz a kapcsolat, akkor más nő nélkül is szakítani kell, ha meg jó a kapcsolat csak fel kell rázni, hát akkor meg a feladat adott.

Ha szakít is, szerintem nag yaz esély rá, hogy te leszel a tanulópénz és a szakítás terhe csúnya nyomot hagy kettőtök kapcsolatán és csak akkor lesz túl igazán a szakításon, ha rajtad is túl lesz. Akkor lesz tiszta a lap.

Vagy szakít és hagysz neki legalább fél évet szinglin. Szerintem így van a legnagyobb esélyed nála hosszú távon.



A főnök viszont jó szar fényt vet a cégre:D Mi köze mások magánéletéhez?

2023. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!