Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tennének valamit ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tennének valamit ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy volt munkatársam, évek óta nem dolgozunk együtt. Több mint 20 évvel idősebb nálam, férfi. Mindig is próbált nyomulni, de én mindig elhárítottam ezt, eleve nem is érdekelt, másrészt felesége van, gyereke, már unokája is, és még mindig próbált nyomulni. Én érthető okokból nem kerestem, de amikor nem nyomult, hanem normális üzenetet írt, arra válaszoltam, nem akartam rosszban lenni. Majd elkezdett belém kötni, amiért én sosem keresem, mindig ő ír először. Elkezdett bunkó lenni emiatt, kötekedett, én pedig egyszercsak besokalltam, megírtam hogy erre nincs szükségem és tiltottam mindenhol. Mire a telefonszámhoz értem még pont tudott küldeni egy sms-t, a szöveg: A k.va anyád!!!!! Te r.banc

Szívem szerint elküldeném a feleségének. Kíváncsi vagyok más erre mit reagálna? Én gyorsan tiltottam a számát is, és nem fogom soha felengedni többet, mást nem csinálok, de azért ez nem gusztustalan?


2023. máj. 16. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs több teendőd.
2023. máj. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mért ilyenek az emberek? Ez borzasztó, emlékszem régen soha senki nem reagált így, most meg annyira idegbeteg mindenki, értem hogy sok szar van a világban, de ez hihetetlen amilyen állapotban van most mindenki..
2023. máj. 16. 12:40
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagyok egy túl agresszív természet, de erre a k*urva anyázásra ugrok. Az anyámat semmilyen szarházi ne vegye a szájára, szóval még tiltás előtt biztos el küldtem volna a jó büdös francba és a feleségének is készséggel továbbítottam volna a műsort meg a nyomulós üzeneteket, hadd tudja már szerencsétlen mekkora büdös féreggel él együtt.
2023. máj. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Küldd csak el! Egy férfi
2023. máj. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát igen a k.anyád nálam is kiverte a biztosítékot..
2023. máj. 16. 12:53
 6/7 A kérdező kommentje:
De nem akarok belemenni olyasmibe, hogy elküldöm az asszonynak, mert a pasi így is gyógyszert szed mert idegbeteg volt mindig is, a végén ide jön hozzánk és kinyír, ha az asszony elküldi ezekután.. szóval ilyesmit nem akarok, de ez tényleg durva azért.
2023. máj. 16. 12:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek, nincs több teendőd.

Ez most felzaklatott, de hidd el, nem kell továbbvinned ezt. Nem vagy felelős senkiért, lépj hátra és zárd ki az életedből.

2023. máj. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!