Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennének ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

3 évet voltunk együtt,három hónapja szakított velem a barátom,mert sokszor féltékeny voltam és rosszul esett neki hogy nem bíztam benne. Folyamatosan tartottuk a kapcsolatot,azonban pár héttel a szakítás után lett egy lány akivel nagyon hamar összejött és jelenleg is vele van. Közben beszélgetünk és időnként fel is hív. Meg mindig szeretem,és szeretnek vele lenni, de tudom,hogy rajta és nem rajtam múlik a dolog. Várjak meg egy kicsit,hátha hamar lecseng a dolog,mert ez a kapcsolat túl hirtelen jött úgy,hogy meg nincs túl rajtam és addig beszelgessek vele csak hétköznapi dolgokról vagy inkább szakítsak meg vele minden kapcsolatot,és majd ha a lannyal vége a kapcsolatának,és szeret meg akkor megkeres?

Tudja az érzéseimet,de jelenleg nincs tisztában azzal hogy mit szeretne tőlem. Állítása szerint a lannyal azért van mert a szakítás után nem bírt egyedül lenni.


2019. máj. 6. 08:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem várj. Két dolog miatt is 1, megtartsd az önbecsülésed 2, ha azt látja, hogy futsz utána az nem fog segíteni. Én nem is keresném a helyedben, csak ha ő akar valamit akkor válaszolnék.
2019. máj. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Vége van. Szakíts meg vele minden kapcsolatot, vond le a tanulságot, tanulj a hibáidból és kezdj új életet. Az új kapcsolatban meg ne legyél féltékeny.


A féltékenység önbizalomhiányból származik és abból, hogy nem bízol meg a párodban.

A féltékenység rólad szól, és nem a másikról.


Csak azért ragaszkodik még mindig hozzád, mert ismer, tudja, hogy még mindig szereted, de ő a múlt, elrontottad. Nőj fel, tanuld meg kezelni a szakítást és az elválást.

2019. máj. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat tanultam belőle es a három hónapban sokat is valtoztam ezen a téren mert foglalkoztam a problémával. Ezen kívül nem volt semmi más konfliktus forrás közöttünk,jól megértettük egymást. Nem szeretném emiatt veszni hagyni meg akkor sem,ha most reménytelennek tűnik.
2019. máj. 6. 09:11
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor reménykedj, aztán majd csak eltelik pár hónap, év, közben lehet, hogy elszalasztod az újabb lehetőségeket, hogy boldog legyél. A te döntésed.
2019. máj. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy lenne más is,de jelenleg nem szeretnek ismerkedni, amúgy is fiatal vagyok,rengeteg idom lesz part találni. Ha majd jön valaki,nem mondok nemet a helyzet miatt,de amíg szeretem,miért ne remenykedhetnék?
2019. máj. 6. 09:20
 6/21 anonim ***** válasza:
39%
A féltékenységeddel, bizalmatlanságoddal elidegenítetted magadtól. Szerintem nagyon is boldog lehet a kapcsolatában veled meg azért beszél mert már nem kérheted számon. Felmelegítve a töltött káposzta jó, nem a kapcsolatok. Keress olyan férfit akiben bízni tudsz. Hagyd őt békén.
2019. máj. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ezen mi van fel melegítve ? Nem az érzések múltak el,hanem egyszerűen besokallt attól ahogy az utóbbi időben viselkedtem. Nem az egész kapcsolatunk alatt voltam ilyen. A lannyal nyilván jól érzi magát ezért van vele,két hónap után persze h semmi konfliktus nincs.
2019. máj. 6. 09:29
 8/21 anonim ***** válasza:
36%

1-es vagyok


Azért ne szakítsátok már őket egyből szét :D Az rendben van, hogy most pihi a lánynak, mást úgyse tud csinálni. De azért még korai lenne feladni a reményt.

2019. máj. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

1-es, te is ugyanolyan buta és naiv vagy, mint a kérdező.


Ha egy kapcsolatnak vége, akkor el kell azt fogadni és nem reménykedni, hogy jaj, talán 3 hónap múlva újra lehetne kezdeni. Nem most kell kapkodni, mikor vége, addig kellett volna tenni, míg meg volt a kapcsolat, utána már késő bánat eb gondolat.


Kérdező, lehet, hogy most fiatal vagy, de akkor legalább tanulj a hibádból, hogy nem reménykedsz a semmi után, hanem lezárod azt.

",nem mondok nemet a helyzet miatt,de amíg szeretem,miért ne remenykedhetnék?"

Hogy fogsz igen mondani az újnak, ha továbbra is reménykedsz, ragaszkodsz a múlthoz, továbbra is hitegeted magad a már nem létező szeretet érzésével?

A kettő üti egymást.

Jön egy új pasi, aki udvarolni szeretne neked. De te hiába mondasz neki igent, a fejben továbbra is az exedre fogsz gondolni. Ennyi.

Ha most nem zárod le, akkor esélyed se lesz, hogy a későbbiekben boldog legyél valaki mással.

2019. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Amíg szeretem,nyilván reménykedni fogok. Amíg nem múlik el az érzés addig a remény sem,és ez nem döntés kérdése szerintem. Tudom,mert próbáltam. Nem fogok örökké várni,csak amíg értelmet látom. Ő sem zárta le köztünk,ha minden klappolna a lannyal semmi oka nem lenne hogy beszéljen velem,és mondta h szeret még,és később meg fogja bánni hogy így döntött,de egyelőre ezt érzi helyesnek.
2019. máj. 6. 09:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!