Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy felfigyeljen rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés

Nagyon-nagyon szomorú vagyok :( Van egy srác, aki nagyon tetszik. Barátokon keresztül ismerem csak, ezért nem találkozunk sokszor. A helyzet az, hogy nem úgy tűnik, mintha szimpla havernál többnek gondolna engem. Én viszont ebbe így beleőrülök, de nem merek semmit tenni, mert félek hogy elutasít. (Nem vagyok félénk lány, de a kezdeményezés nem az én asztalom, ott kis nyuszi leszek!)


Viszont nem tudom egyáltalán mit tehetnék, hogy közelebb kerüljek hozzá? Ehhez tudnátok tippeket adni?


Köszönöm előre is mindenkinek aki válaszol a kérdésre!

18L


2010. okt. 10. 16:16
 1/1 WHISKEY11 válasza:

hát nehéz dolgod lesz

de mond el neki míg nincs túl késső

és pl beszélj össze a bari nőddel hogy kérdezze meg tőled hogy wan-e walakid és te mond azt hogy wan és 10 mp szünet nézd meg hogy hogy reagál ha szomoruan néz akkor te wagy a nyerő és utánna mond meg hogy nem igaz nincs de ha figyelembe sem weszi akkor hajrá kislány több pasi wan mint nő.. akkor ne is áruld el hogy nincs senkid...

2010. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!