Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy felfigyelj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy felfigyeljen rám és kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Van egy srác, 20 éves, onnan tudom, hogy létezik, mivel kb. 1 hónapja még az öccsével kavartam, de nem lett belőle semmi, és most vettem észre, hogy nagyon helyes a tesója, a buszon mindig látom, sokat figyelem, persze nem feltűnően, mert nem merem, de szoktam néha látni, hogy néz, meg mindig köszön, ááááhhh nagyon bejön. Mit csináljak, hogy felfigyeljen rám? Myvipen bejelöljem?
2010. márc. 8. 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

NE myvipen ne!

iwiwen szabda csak.

2010. márc. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért? Mi a kettő közt a különbség? :D
2010. márc. 8. 21:31
 3/14 anonim ***** válasza:
Köszönőviszonyban vagytok és myvippel akarsz kezdeni. Ügyes lány...
2010. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mit csináljak akkor??? Annyira jóban nem vagyunk, hogy odamenjek hozzá, és elkezdjek vele beszélgetni....
2010. márc. 8. 21:32
 5/14 anonim ***** válasza:
De vagytok annyira jóban:D Ismeretlenek is szoktak csak úgy beszélgetni, nektek pláne lehet.
2010. márc. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jó, de én félős csaj vagyok, szégyenlős, meg ilyenek. :D :S Mosolyogjak rá? Nézzem feltűnően? azt még talán merem...
2010. márc. 8. 21:34
 7/14 anonim ***** válasza:
MyVIPen még véletlenül se jelöld be! Mondd el hogy hívják, megnézem és aztán eldöntöm IWIWen megjelölheted-e? :P :D
2010. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezdd azzal:D Keresd a tekintetét, ejts el egy mosolyt, harapdáld a szádat:D
2010. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

NE TEDD!!!

Először mindig fészbukon kell bejelölni.

2010. márc. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Attól, h bejelölöd myvipen, még nem biztos, h felfigyel rád. Menj oda hozzá a buszon, és beszélgess vele. Mittom én pl, h szoktad látni a buszon rendszeresen, és kíváncsi lennél, h ő merre megy. Ülj le mellé nyugodtan a buszon, főleg ha már csak kevés üres hely van, akk nem is feltűnő :)
2010. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!