Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már itt valakinek vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már itt valakinek vagy ismerősének más nemzetiségű partnere(i)?

Figyelt kérdés

Ha volt akkor milyen és hogy ismertétek meg egymást? Férfi v nő?


És egyébként szerintetek a magyarok kikkel ismerkednek könnyebben, milyen vegyes kapcsolatokat ismersz?



2023. máj. 20. 19:42
 1/7 Kitana. ***** válasza:

Tesóm rendszeresen ilyen-olyan arabokkal randizik, de volt már brit és francia partnere is. (Mondjuk a francia is félig arab volt.) Egy multicégnél dolgozik, ahol vegyes a társaság, a mostanit ott ismerte meg.

Mindegyik normálisnak tűnt, nem ilyen sztereotip srácok, akik hazavisznek és te leszel a 20. feleség és kuss a neved. Egy srácot ismertem még, aki hajón dolgozott és ott jött össze egy spanyol lánnyal, ők már összeházasodtak, de nem annyira közeli ismerős, többet nem tudok, meg pár régi osztálytársamnál látom, hogy külföldön élnek az ottani párjukkal.

Szerintem amúgy valószínűleg a többi európai ország lakosaival könnyen lehet ismerkedni, nem nagyon vannak olyan különbségek, ha van is, az inkább egyéni dolog, szokás.

2023. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt, de rengeteg vegyes kapcsolatot ismerek.


német, olasz, skandináv, ázsiai, ausztrál mind van.


Egyetemen, nyaraláson, külföldi munka/ szakmai gyakorlat/ képzés, tábor, szakmai konferencia cserediákprogram stb.

2023. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Svájci-francia a férjem. Egy külföldi projektmunka kapcsán találkoztunk, de nyilván nem egybl lett szerelem. Sok mindent kellett mérlegelni mielőtt belevágtunk. Ennek 10+ éve.
2023. máj. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt brit és brazil barátom. Ismerősi körben egy vegyes párt ismerek, ott norvég a pasi. Érdekes módon sok rokonom él külföldön, de mind magyar párral van, együtt költöztek ki.
2023. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak az volt es van. Nem voltam kompatibilis a magyarokkal. Nemet es eszak-olasz utan angol.
2023. máj. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem német és olasz pasim volt régebben. Tinderről :D
2023. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem, de ismerek egy párt, akik extrán nemzetköziek.

A nő japán-indiai félvér, a férfi magyar-dán. Érdekesek a gyerekeik, mintha közük sem lenne egymáshoz, olyanok. De egész normális család.

2023. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!