Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek külföldi párja van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek külföldi párja van, milyen nemzetiségű? Nem volt probléma az eltérő nemzetiség?

Figyelt kérdés
Írjatok légyszi kort és nemet is.

2018. ápr. 23. 15:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
En 24L o 40F (muszlim). Gondolkodom hogy felvegyem en is a vallasukat.
2018. ápr. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hűha, bátor ember. Milyen nemzetiségű? Mert ugye a válaszodból csak az derült ki h muszlim...
2018. ápr. 23. 15:43
 3/12 anonim ***** válasza:
63%
Török. Nem okozott gondot soha. Szerencsére intelligens emberekből áll a környezetem.
2018. ápr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Amerikai. Semmi probléma nincs az eltérő nemzetiség miatt, nincs akkor különbség.

22N

2018. ápr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Olasz - nincs probléma emiatt. 30N
2018. ápr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Akik pontozgatnak, mi nem hasznos a válaszokon??
2018. ápr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Welsh-nincs kulturalis kulonbseg.
2018. ápr. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
német - semmi probléma
2018. ápr. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Svéd.

Az eltérő nyelv elég problémás. Az én családomban a többség nem tud egyáltalán angolul, a párom családja meg töri a nyelvet úgyhogy ha egymás családjához megyünk kell segíteni fordítani. Tanuljuk egymás anyanyelvét azért, de lassan haladunk. Európán belül (szerintem) nincs akkora kultúrális eltérés az országok között, hogy a nyelven kívül más nagyob problémát okozna.

2018. ápr. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
95%

Marokkói, de európában nőtt fel. Nemzetisége miatt nem volt soha probléma.


Ő inkább olyan tipikus férfi, szanaszét hagyja a zokniát, nem talál soha semmit, a mosogatást messziről kerüli. Persze nálunk is vannak szabályok, ha sokáig húzza a takarítást, olyankor jön a házisárkány, olyankor a párom félóra alatt rendbeszedi a lakást. :)

3 bátyám van, kitapasztaltam, hogyan kell rájuk hatni, mikor a házimunkát kerülni akarják.

Persze vannak szokatlan dolgok, hagyományok, szokások, de egyikünk sem ítéli el a másikat miatta, illetve nem jelent hátrányt a közös életünkben.



Mindketten 25 évesek vagyunk.

2018. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!