Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bulizásból kiöregedő 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulizásból kiöregedő 30-as "fiatalemberként" milyen lehetőségek vannak a párkeresésre, ha drága hobbikra nem telik?

Figyelt kérdés

Sajnos a 20-as éveim azzal mentek el, hogy ahelyett, hogy megtanulok rendesen és kedvesen kommunikálni, ahogy a nők szeretik, és ezen túl még ki is gyúrom magam és megcsináltatom a fogszabályzást, sajnos én csak eljárkáltam budapesti szórakozóhelyekre, felöntöttem a garatra, hogy érzelmileg elérjem azt a fordulatszámot, ahol kb a normál emberek vannak, és úgy próbáltam nőkkel ismerkedést kezdeményezni.


Néha-néha sikerült is, de szerintem a berúgások 99%-a teljesen haszontalan volt, és mostmár így 34 éves koromra egyáltalán nem bírja a szervezet és egyetlen sörtől fáj mindenem. Társkeresőkön sem tudom sajnos prezentálni magam elég jól, bár elég mennyiségű pénz (~100k) befizetésével el tudok érni annyi nőt, hogy még így is tudok találni valakit.


Éppen voltak kapcsolataim mindenféle minőségben és hosszúságban, mindenféle nővel, de általában sosem olyannal, amilyennel én szerettem volna, hanem akinek éppen kellettem. Hasonlóképpen remekeltem társkeresőn is.


Sajnos nagyon nehézzé teszi a dolgot hogy elég satnya a fizikumom és az adottságaim, valamint autista jellemvonásaim is vannak szép számmal. De ettől függetlenül éppen fenn tudok tartani kapcsolatokat, csak ugye a kinézetem miatt eléggé korlátozott, hogy milyen szépségű nőknek kellek.


Bár rendes diplomám és szakmám van, amivel magyar alkalmazotti viszonyok között elég jól lehet keresni (nem IT...), valamint van lakásom és új autóm is (céges), azért éppen attól nagyon távol vagyok, hogy olyan hobbijaim legyenek, amire azért felfigyelnek a nők, mint pl:


- hobbi repülőzés

- sportkocsi (30-40 milliós)

- motor

- levetett bmw-kkel hobbiból driftelgetni amíg szét nem esnek

- sportlövészet

- vitorlás hajó

- gitár

- spirituális humbukkal behülyíteni az arra fogékony nőket

- rokkeres alkesz züllés

- szteroidos kondi


Sajnos így nagyon nem látom a fényt az alagút végén, hogy most mégis így hogyan tudnék kapcsolatba kerülni nőkkel, lehetőség szerint fiatalabbakkal (~25...28).


Lehet jönni savazni, csak ha egy nő írna ki hasonló dolgokat, akkor nem szállna rá senkit, mert úgy tűnik a nőkre más szabályok vonatkoznak.


2023. máj. 21. 21:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
100%
Növessz agyat.
2023. máj. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
95%

Eléggé gáz, hogy a nőket úgy amblokk egy skatulyába raktad a hobbik terén, mert nem az összes nőt érdekli, hogy motorozz, legyen sportkocsid, vagy hajód legyen egyáltalán!


Te magad írtad, hogy a kommunikáció nem az erősséged az autista hajlamon kívül, akkor miért fogod a hobbikra, hogy nem akadt (eddig, vagy meddig) nő számodra?

Veled van a gond, nem a nőkkel, akik után futkározol!

2023. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, d epl a gitározás vagy a "rocker züllés" mióta költséges hobbi?:D


Különben is, a felsoroltak legtöbbje magányos hobbi, akárhány luxusautót driftelhetsz szét, ha egyetlen nő sincs a terület környékén:D Ehelyett eljárhatnál pl társasozni ahol ordas mennyiségű emberrel találkozhatsz és ismerkedhetsz, megmutathatod a kreatív, játékos énedet, jól szórakozhatsz, tehát elég jó alapot adnál ahhoz, hogy megismerj egy csajt.

2023. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 A kérdező kommentje:

3-as


igen, a társasozás, csak mondjuk nekem kicsit kringe úgymond, amikor 30+-osak társasjátékoznak. Vannak pesten szervezett események, ahol emberek ismerkedhetnek, csak ugye oda milyen reményekkel mennek a nők? Nyilván oda is azért mennek, hogy valami önmagukhoz képest sokkal jobb pasit leakasszanak, az ilyen hétköznapi random senkik nem ütik meg a szintet és kb olyan mintha láthatatlanok lennének a nők szemében, tehát még akkor sem garantált semmi, ha 100 nőre van 1 férfi, de az nem jófajta.


Szerintem ha kiállsz egy sportkocsival akárhova, simán lesz egy nő aki odateszi a telefonszámát a szélvédőre (pl a viszkis rablóval ez konrktéan megtörtént), de én is láttam már diplomata rendszámos audit bulihely előtti parkolóban, ahol 3 jócsaj vonaglott, miközben azt se tudták, hogy kié a kocsi.

2023. máj. 21. 22:06
 5/85 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező, ha te azt hiszed, hogy a csajok azért járnak társasozni, hogy fölszedjenek valakit, akkor kvára tévedsz.

És ha BÁRMILYEN hobbid vagy tulajodnod van azért, hogy fölszedj nőket, akkor már most megmondom, hogy csak kudarc lesz a vége.

De ezek szerint abszolút fogalmatlan vagy a párkapcsolatok, nők terén. Csak akkor ne írkálnál ilyen ordas baromságokat...

2023. máj. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 A kérdező kommentje:

3-as


a gitározás telített, ott is jól kell kinézz hozzá, hogy elérj valamit, a rokker züllés meg az egészséged miatt drága.


Sajnos az a baj, hogy eddig életemben akárhova mentem és akárhogy kifejeztem önmagam, mindig láthatatlan voltam a valamirevaló kinézetű nőknek, ellenben akikből vonzalmat váltottam ki azok a csúnyák voltak, nyugi ők már harmatos tekintettel nézték ahogy megnyilvánulok.


Nyilván ha szebb az arcom és jobbak a testi adottságaim, akkor a szép nők választanak a jelenlegi személyiségemmel IS. De sajnos a kinézet felteszi a polcra az embert.

2023. máj. 21. 22:08
 7/85 A kérdező kommentje:

5


na ne kezdjük ezt a vonalat, hogy én semmit nem tudok a párkapcsolatokról, mert már uncsi. De magyarázd meg a nagy okosságot, miközben ott a statisztika, hogy mennyi a válás és hasonlók.


Nekem nincsenek problémáim azzal, hogy fenntartsak egy kapcsolatot, de csúnya nőkből őszintén szólva elegem van, mármint hogy mindig csak a szutykoknak kellek, mert azok vesznek észre.

2023. máj. 21. 22:10
 8/85 A kérdező kommentje:

5


ja és azok sem jobb emberek, akik kellenek a csinos nőknek, sőt sokszor rosszabbak, mint én, csak ugye ők egy más polcon vannak a kinézetük miatt.

2023. máj. 21. 22:11
 9/85 anonim ***** válasza:
100%

Ejj, ejj, látod milyen ítélkező semmirekellő senki vagy? Észreveszed végre magad?


Mit akarsz te pénzéhes nőktől, ha lenézed őket? Szexet, mi? Ahhoz több pénzt kéne összeszedned!

Miért nem a saját portékád körül keresgélsz? Miért nem a satnya nőknél próbálkozol? Még ott sincs lehetőséged? Nem csoda, mert az összes létező nőt degradálod és míg így visszonyulsz hozzájuk nem is lesz nő még szexre se, egyedül a prostik. Tehát programozd át az agyad, vagy perkálj az örömlányoknál! Rajtad múlik. 🤷‍♀️

2023. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 A kérdező kommentje:

9


bezzeg ha egy nő nyomatja hogy neki JÁRNAK a jó pasik, akkor meg mindenki tapsol

2023. máj. 21. 22:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!