Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bulizásból kiöregedő 30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulizásból kiöregedő 30-as "fiatalemberként" milyen lehetőségek vannak a párkeresésre, ha drága hobbikra nem telik?

Figyelt kérdés

Sajnos a 20-as éveim azzal mentek el, hogy ahelyett, hogy megtanulok rendesen és kedvesen kommunikálni, ahogy a nők szeretik, és ezen túl még ki is gyúrom magam és megcsináltatom a fogszabályzást, sajnos én csak eljárkáltam budapesti szórakozóhelyekre, felöntöttem a garatra, hogy érzelmileg elérjem azt a fordulatszámot, ahol kb a normál emberek vannak, és úgy próbáltam nőkkel ismerkedést kezdeményezni.


Néha-néha sikerült is, de szerintem a berúgások 99%-a teljesen haszontalan volt, és mostmár így 34 éves koromra egyáltalán nem bírja a szervezet és egyetlen sörtől fáj mindenem. Társkeresőkön sem tudom sajnos prezentálni magam elég jól, bár elég mennyiségű pénz (~100k) befizetésével el tudok érni annyi nőt, hogy még így is tudok találni valakit.


Éppen voltak kapcsolataim mindenféle minőségben és hosszúságban, mindenféle nővel, de általában sosem olyannal, amilyennel én szerettem volna, hanem akinek éppen kellettem. Hasonlóképpen remekeltem társkeresőn is.


Sajnos nagyon nehézzé teszi a dolgot hogy elég satnya a fizikumom és az adottságaim, valamint autista jellemvonásaim is vannak szép számmal. De ettől függetlenül éppen fenn tudok tartani kapcsolatokat, csak ugye a kinézetem miatt eléggé korlátozott, hogy milyen szépségű nőknek kellek.


Bár rendes diplomám és szakmám van, amivel magyar alkalmazotti viszonyok között elég jól lehet keresni (nem IT...), valamint van lakásom és új autóm is (céges), azért éppen attól nagyon távol vagyok, hogy olyan hobbijaim legyenek, amire azért felfigyelnek a nők, mint pl:


- hobbi repülőzés

- sportkocsi (30-40 milliós)

- motor

- levetett bmw-kkel hobbiból driftelgetni amíg szét nem esnek

- sportlövészet

- vitorlás hajó

- gitár

- spirituális humbukkal behülyíteni az arra fogékony nőket

- rokkeres alkesz züllés

- szteroidos kondi


Sajnos így nagyon nem látom a fényt az alagút végén, hogy most mégis így hogyan tudnék kapcsolatba kerülni nőkkel, lehetőség szerint fiatalabbakkal (~25...28).


Lehet jönni savazni, csak ha egy nő írna ki hasonló dolgokat, akkor nem szállna rá senkit, mert úgy tűnik a nőkre más szabályok vonatkoznak.


2023. máj. 21. 21:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 A kérdező kommentje:

19


ha buli sarkában remegő depressziós, szorongó szép fiúkat hazarángatják nők, akkor mégis hogy állja meg a helyét az elméleted?

2023. máj. 21. 22:28
 22/85 anonim ***** válasza:
100%
Ez hogy jön bármihez is?
2023. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatod, hogy ne jöjjünk neked a valósággal, mert azt nem fogadod el... De hazugságra meg nem kényszeríthetsz minket.


Marad az, hogy

jóólvan, kérdző, így van, persze.


Csak nemtom ettől neked mitől lesz jobb. Max annyiban, hogy kiventilláltad magadból a frusztrációdat és egész holnapig bírni is fogod, aztán újra felteszel egy hasonló kérdést.

Lehet kezdeni kéne valamit az életeddel, hm?


Btw én is keverek zenét. Ahhoz, hgoy itthon told, nem kell hangszóró, elég a füles is. Egy százasból kijön a felszerelés, a többi rajtad múlik.

De amíg a zenélésben az elért sikert nőkben számolod, addig valójában te nem is zenélsz, csak alibizol, hazudsz önmagadnak. Szánalmas. De remélem azért zenész fórumokon osztod az észt, hogy mennyire elhivatott vagy XD

2023. máj. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 A kérdező kommentje:

23


keversz zenét? fülesben? hát good luck, hogy az szóljon is valahogy, de ok. 2015-ben abbahagytam a dolgot. Amikor én zenéltem még nem volt tutorial a youtubeon, meg végtelen mennyiségű preset meg ilyesmik, nekünk mindent a nulláról kellett megcsniálni, bár annyira durva nem volt a helyzet, mint a 90-es évek végén, hogy vagy vettél egy vagyonért hardvert vagy nem tudtál csinálni semmit.

2023. máj. 21. 22:32
 25/85 A kérdező kommentje:

23


de azért azt ne kezdjük már el megmagyarázni, hogy én vagyok a hülye megint, mert azt látom, hogy a jóképű fiúkat sokszor a nők szedik fel, és ezek a fiúk nem igazán erőltették meg magukat, nekik egyszerűen születési adottság volt sok minden a kinézetüket tekintve.


nekem is vannak adottságaim, bár az intelligencia önmagában semmit nem old meg, mert attól még ugyanugy végig kellett szopni az egyetemet és 10 évet letolni a versenyszférában, miközben a kinézet meg csak van, és nem kér enni és nőket hoz az ember életébe, miközben engem a halálba túráztatnak sokszor.


azért nem ugyanaz a kettő. Én inkább választanám azt. Most élhetek egy életet, ahol kb normálisan kinéző nőhöz nem volt közöm, néhány esetet eltekintve, sőt még éltem is együtt szép nővel, kb egy évig. De hogy milyen munka árán jutottam abba a helyzetbe azt inkább ne taglaljuk, mert nem méltányos.


A szépfiúknak meg MINDIG elérhető a fiatal feszes szép nőkkel való szex, csak le kell menni akárhova aztán beakad valaki. Aztán emelett tudnak élni, építkezni, sokan mégsem hoznak össze semmi különösebb szinten nagyot az életükben, pedig ez nagy szégyen, ha azt nézem, hogy mennyi energiájuk megmarad, ha nem kell a nőzésen kuttogni.

2023. máj. 21. 22:36
 26/85 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező én nem féltelek téged, szórakoztató vagy eskü.


Itt rinyálsz, hogy a toppon lévő nőknek nem kellesz, de közben meg lenézed az összes létező nőt, vagy a kinézete miatt, vagy azért, mert más az életcélja valamint a módja, mint neked.

Persze te elvárnád simán, hogy a 10/10-es nők neked szenteljék a testüket, de téged más azon kívül nem is érdekel téged.

A külsejük miatt CSAKIS SZEXRE kellenének, természetesen fel is vágódnál a haverok előtt, hogy neked kik jutottak, de kb. ennyi.

Ennek ellenére fel vagy háborodva, hogy a csinos nőknek nem kellesz, mert ezerszer jobb kinézetű pasik léteznek, mint te és logikusan gazdagabbak is.

De ha téged csak a külső és a szex érdekel, akkor a nőket miért nem érdekelhet a külső és pénz?

Nem értem, hol van ebben igazságtalanság és egyebek?

Így jártál, ha téged más nem érdekel. Felszínes, ostoba és nőgyűlölő vagy. 🤷‍♀️

2023. máj. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 A kérdező kommentje:

26


kezdődik.....a 10/10-es nők mantra


maradjunk annyiban hogy 6-os nőktől már összetenném a kiskezem

2023. máj. 21. 22:38
 28/85 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted csak pasikra igaz, hogy könnyebb ismerkedniük, ha jól néznek ki? Baszki ne mondd, hogy 34 évesen esett le, hogy a szép emberek külsejét többen találják vonzónak. Te is leírod.
2023. máj. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 A kérdező kommentje:

28


az a baj, hogy nagyon sok vonzó kinézetű ember van akkor

2023. máj. 21. 22:40
 30/85 anonim ***** válasza:
100%
Ja, csak "6-os" nőknek nem hiányzik az, hogy valami élettelen nőgyűlölő tirpák beérje velük.
2023. máj. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!