Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem költhetek magamra a saját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem költhetek magamra a saját szép-kártyámról? Mert drága amit vennék?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy táskát magamnak, és találtam is egy online boltot, ahol szépre tudnék táskát venni. No a férjem kiakadt, hogy 30ezret költenék szabadidő zsebből, amin így is marad 130.

Már lejárt egyenleg is van rajta, tehát vonnak le belőle a semmiért. Karantén van, sehová nem tudnám elkölteni, és jön még rá, több mint a táska ára. Nem a likvid pénzünket költeném, hanem egy másra nem jót, és lenne egy szép jó táskám.


2021. márc. 14. 13:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
33%
Ha 30 miatt sipítozik, akkor ott komoly anyagi gondjaitok lehetnek. Inkább a villanyt fizesd be, meg a fűtést!
2021. márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Neki lehet van anyagi gondja, amiről én nem tudok. Külön kassza van, és mindent rendezek. Bőven költhetnék a normál számlámról is a taskára.
2021. márc. 14. 13:30
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vedd meg, mi a kérdés?
2021. márc. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Jah, plusz de jó is lenne, ha szép kártya szabadidő zsebből lehetne elműt is fizetni, sokaknak jól jönne...
2021. márc. 14. 13:32
 5/23 A kérdező kommentje:
Cirkuszol érte, hogy minek drága holmi.
2021. márc. 14. 13:32
 6/23 A kérdező kommentje:

Neki is mutattam, hogy ha kéne valami akár cipő kabát bármi válasszon, de azért is csak hisztizet, hogy minek.

Pedig van utcai viseletre is holmijuk

2021. márc. 14. 13:33
 7/23 anonim ***** válasza:
12%
Drága holmi? 30 egy női táskára semmi. NálaTOK valami nagy gond van a pénzügyeket illetően.
2021. márc. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
De jó, hogy nincs ilyen házsártos férjem. Ilyen pasi mellett szenvednék csak. 26N
2021. márc. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Én is kifakadtam miatta.


(#7 a cafetériát nem venném a pénzügyi gondok közé, sőt, azzal nem számolok bevétel szinten egyáltalán, mert kötött, hogy mire költhetem el, nem likvid, maximum ha valaki 1:1 beváltja nekem pl belépőre, mert neki mindegy, hogy ő fizeti cash, vagy én online/helyben a kártyával)

2021. márc. 14. 13:50
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk fogászatra fogom költeni, nagyon is jól jön, de egy 30 ezres táska se a világ vége, ha tartós és minőségi lesz. Én is sajnálok ennyit egy táskára, de az 5-10 ezresek egy évet se bírnak.
2021. márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!