Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadtassam el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadtassam el a barátommal, h már nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk 1ütt, s roppantul zavarja, h voltam elötte más fiukkal is! sokszor látja maga elött! leginkább az zavarja, h egyszer nagyon közel kerültem ahhoz, h legyen 1 egy éjszakás kalandom is!!!!
2010. okt. 10. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Azta... én is pont olyan vagyok mint a barátod! Bocsi de nem tudok értelmes választ adni, mert én is ugyan ezt érzem, és valahogy nem tudom... szerintem idő kérdése. Csak az a kérdés ugye mennyi... 18/F
2010. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is undorító, hogy már más f*sza volt benned. Én nem kezdenék ilyen lánnyal.
2010. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó, hát lehet, hogy zavaró kicsit.Neki te vagy az első? Mert, ha nem, akkor ennyi erővel neked is lehetne problémád vele, hogy volt már más lánnyal.
2010. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez természetes, hogy zavarja az embereket, hogy ha a párjuk lefeküdt előtte már mással, ha az illető még nem? Én is ilyen vagyok.
2010. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A barátod egoista, azáltal akar önbecsülést kapni, hogy egy szűz lánnyal ő volt először. Azaz csupán értéket akar elvenni tőled ahelyett, hogy a szexet önfeledt módon élvezné veled.
2010. okt. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha 13 éves lennél, még megérteném.
2010. okt. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nagyviri ***** válasza:

Sajnos ezt a pasiknak el kéne fogadniuk, hogy bizony nem ők lesznek az elsők egy lány életében. Persze csak akkor, ha nem 13 éves vagy...

Vagy ők is tartogatják magukat, hogy csak az igazival fognak lefeküdni?

És ha mégis megteszik mi a garancia arra, hogy biztosan jól választottak?

Fiúk, ébresztő!!!

2010. okt. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, szóval bővebben... Nálam az van hogy eléggé zavarna mert így látnám magam elött ahogy már mással csinálta, vagy ilyesmi... És nálam még az is rátesz hogy mindig ilyen negatív elérhetetlen dolognak hittem a szexet és ez megmaradt... Szóval nem örülnék neki... De egy idő után lehet hogy nem érdekelne, és ez nem önzőség, hanem valami baj amire énse tudom az okot és zavar is és nem szándékos...
2010. okt. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!