Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek az folyamatos, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek az folyamatos, és beteges féltékenység érzés ellen?

Figyelt kérdés
Tippeket szeretnék kérni olyanoktól akiknek sikerült leküzdeni magában a szorongást, a fejben kattogást, a "biztos más jobban érdekli" érzéseket.

2017. jan. 5. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Rá kell jönni, hogy mi az oka. Lehet, hogy a párod nem közvetíti feléd eléggé, hogy a legszexisebb és legcsodálatosabb teremtmény az életében? Lehet, hogy nem érzed eléggé, hogy ő mindig ott van/lesz neked és hogy egy különleges személy vagy az életében? Nekem akkor múltak el az ilyen bizonytalan gondolataim, érzéseim, mikor a páromon egyre jobban éreztem, hogy mennyire szeret és tetszem neki.

Szóval a tippem: gondold át a kapcsolatodat ezen a síkon, amit fentebb írtam, és vedd számba a vonzó tulajdonságaidat. :)


Ha meg más jobban érdekli, akkor mi van? Akkor ebből tudod, hogy nem ő számodra az igazi és ő egy komolytalan jelentkező. Aki igazán szeret, azt meg le sem tudod lőni magad mellől. Erre gondolj. ;)


25/N

2017. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nàlam csak addig tartott a beteges fêltékenykedés amig érzelmileg kötődtem a màsikhoz!Miutàn kiszerettem belőle leszartam hogy mit csinàl és hol és kivel kikkel !
2017. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Már engem sem érdekel, mit csinál a párom. Azt hittem kigyógyultam a féltékenységből, de rájöttem hogy már nem szeretem úgy.
2017. jan. 6. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Pszichológus tud segíteni, mert ez nem normális.


Első: nem közvetíti *ELÉGGÉ*, hogy ő a *LEGSZEXISEBB* és *LEGCSODÁLATOSABB* teremtés az életében? Te jó ég nagyon csöpögősre sikerült ez, az emberek nem azért vannak a párjukkal, mert őt gondolják a legszexisebbnek a világon! Az, hogy valaki egy féltékeny élhetetlen p*csa az nem a másik hibája, amiért nem hazudja le neki a csillagokat az égről! Le kéne szállni a földre, Ms. legszexisebb.... A szerelemnél vannak sokkal fontosabb dolgok, amikért megéri együtt maradni a másikkal, de erről nem szól a romantikus irodalom. Dühítő ez a tini locsogás.

2017. febr. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bandita20 válasza:
Kerüld el az illetőt jó messzire!!! Hagyd a fenébe, nem ér az neked annyit hogy állandóan ezen rágódj szerintem...de ha mégis hát a te döntésed... Bár ne teremtették volna az embert társas lénynek akkor nem lenne ennyi megkeseredett ember!!! Hülyeség ez az egész:szerelem, párkapcsolat,féltékenység stb dolog.... Miért éri meg ennyit kínlódni meg szenvedni 1 olyan emberért akit már a másik nem érdekli?? Eljátszottam már ezt én is megmondom őszintén és nem sokra mentem vele, szerintem neked sem hiányzik hogy szomorú legyél egész nap vagy rajta kattogjál pl: hol van most? mit csinálhat éppen? kivel lehet? Van egy mondás! Senki sem tud olyan nagyot ütni mint az élet!!! Mondom én azt javaslom hogy szüntess meg vele minden fajta kapcsolatot egy időre (nézd levegőnek) és az idő eldönti hogy érdekled-e még őt igazán vagy csak játszadozni akar veled ismét, vagy bűntudatot okozni! De egy bizonyos idő után mikor ráeszmél arra hogy mit tett már lehet hogy késő lesz!! És saját magát löki be a gödörbe....
2017. júl. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!