Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érek semmit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érek semmit?

Figyelt kérdés

Nem kell itt azt írni, hogy érek valamit, mert ismerem magam, és tudom, hogy nem. Egész életemben csak egy lúzer vagyok, akinek soha semmi sem sikerül. Én tényleg az az ember vagyok, aki ha bárhova megy csak lenézik. Most nincs munkám, bár a családom szerint se vagyok semmire se jó.

Egész életemben a suliban is ki voltam közösítve, és sose voltak igazán barátaim. Párkapcsolataim voltak, de azok se működtek, sose éreztem azt, amit sokan mások, hogy egy pasi annyira odalenne értem.


2023. máj. 24. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Többek között azért, mert napi 3x sajnáltatod magad a Gyakorin.
2023. máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

És ehhez hány éves vagy 20? 30?


Hány éve tart ez?

2023. máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem is írtam ki kérdést. Amúgy 28 éves vagyok.
2023. máj. 24. 14:15
 4/10 A kérdező kommentje:
És nem sajnáltatom magam, nem azért írtam ki a kérdést.
2023. máj. 24. 14:15
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
Lehet, hogy büdös vagy
2023. máj. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%
Ezek alapján h suliban se és máshol sem, valószínű a külsőddel is lehet probléma.
2023. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Tudom nem fogod elhinni nekem, ami kár, de míg a múlt árnyékában élsz addig lúzer maradsz.

Ez olyan dolog, hogy bebeszélted magadnak és az szerint is élsz.

Ha azt hajtogatnád és idővel elhitetetnéd magaddal, hogy sikeres vagy akkor az is lennél.

2023. máj. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
63%

Miért gondoljon bárki mást rólad, ha te is így gondolod? Vitatkozzunk veled rólad? Te jobban ismered magadat mint bárki más, szóval ha te mondod, hogy lúzer vagy, az biztos úgy is van.

És amíg ezt mondod, ez bizony így is marad.

Menj el pszichológushoz, ott tudnak segíteni.

2023. máj. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem fogom azt írni hogy nem így van ahogyan leírtad.

Rajtad kivül kb több millióan èrzik mèg így. Vannak akik ki tudnak törni az önsajnáltatásból, ès utána elkezdenek èlni, ès vannak olyanok akik nem, ès nulla önèrtèkelèssel túlèlik az èletüket. A döntès az a te kezedben van.

2023. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a célod a kérdéssel, ha nem a sajnáltatás, figyelemhiány?
2023. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!