Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfiak annyira vizuálisa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak annyira vizuálisak, akkor miért fekszenek le csúnyacska nőkkel is?

Figyelt kérdés
A párom hangoztatta hogy ő csak szép nőkkel képes járni, de régen bevallotta hogy feküdt már le olyan nőkkel is akinek csúnyácska arca volt, vagy volt rajta bőven úszógumi. Én nem vagyok annyira válogatós szerintem, de ronda, vagy nagyon kövér férfiakkal biztos nem szexelnék.
2023. máj. 26. 14:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert ez "a férfiak vizuálisak" dolog csak egy büdös nagy kifogás arra, hogy bármikor, bármilyen nő mellett nézegethessenek más nőket. Gondoljunk már bele egy kicsit. Ha a férfiak vizuálisak lennének akkor magukon se tudnák elviselni, hogy ha sz@rul néznek ki, meg a környezetükben sem tudnák elviselni a nem esztétikus dolgokat. Amikor az ember bemegy egy agglegénylakásba, és a látványtól egyből ki is fordul, akkor ez "a férfiak vizuálisak" statement eléggé megkérdőjeleződik szerintem.
2023. máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
33%

Mert ha kanosak már egy ideje és adott a lehetőség, akkor 90%-uk ezt kihasználja.


A meleg férfiak sem véletlenül lépnek félre sokan.. nekik sokkal kevesebb is elég a szexhez (a lehetőség). Fizikai kielégülés a cél, ahogy írta valaki.

2023. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
15%
11, Ezt a kamut a nők terjesztik, önigazolásként
2023. máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#13 Persze, véletlenül sem a férfiak terjesztenek önigazoló meg önmentegető kamukat. Ugyan ne nevettes már. 😅
2023. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

báttyanénnye hazudozhattok tömegesen, attól nem lesz igaz, legfeljebb ti hiszitek el, ahogy a nemváltó ovodások sem, hiába hittétek el :D


legjobb alanyai vagytok dagadt elmebetegnek és csicskáinak :D


#mégjobbankiröhögi az "én apukám erősebb" szintű femcelt :D

2023. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha a férfiak vizuálisak lennének, akkor nem úgy néznének ki, mint a hányás.

A másik meg, hogy nem kellene azonnal az asszonyt hívni 3 percenként, mert nem találnak valamit, ami ott van előttük.

Ez csak egy szar kifogás arra, hogy miért r.bancok a palik és feküdnének alá mindenkinek.

2023. máj. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15%
újabb férfigyűlölő, aki a női kamudumát, férfigyűlöletre váltja :D
2023. máj. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!