Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogy a csúnyácska lányok rám szállnak?

Figyelt kérdés
Többször megtörtént már ez hogy egy új közösségben (egyetem / munkahely) a csúnyácska lány rám szállt tehát ha csak alkalma volt rá beszélt velem, felajánlotta hogy menjünk együtt ide oda meg jelöljem be facebook-on stb. Nem tudom ezt mire véljem, mert más fiúval meg nem is nagyon beszélnek, valamiért engem találnak be mindenhol. Ne értsetek félre, semmi gondom a barátkozással, de nem szeretnék párkapcsolatot meg zavaró ez a nyomulás. Lehet az a gond hogy mindenkivel kedves vagyok meg nehezen mondok nemet? Ezért úgy gondoljál hogy rám tudják erőltetni magukat mert úgy sem fogom elhajtani őket?
2021. jan. 26. 21:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
14%
Az hogy nincs helyen az izlesed
2021. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%

Tuti valamelyik profilodon otthagytad véletlenül, hogy:

"csúnyácska lány szállj rám".


Mintha valami east coast hip-hop szám címe volna, tudsz valamit haver!

2021. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
Honnan tudod, hogy rajtad kívül másoknál hogyan próbálkoznak? Szimpatikus voltál és megnézték lesz-e belőle valami. Nem kell ezt túlgondolni.
2021. jan. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
49%
Tapasztalataim szerint a nők szeretnek "felfelé kaparni". Tudom, ezért most megkapom a lepontozást, de ez az igazság. Amíg pl. átlagos férfiként még az átlagos nőknél sincs túl sok esélyed, addig egy átlagos nő is azt hiszi, hogy neki alanyi jogon jár Mr. Perfect. Úgyhogy ne lepődj meg azon, hogy ha mondjuk átlagos külsejű vagy, akkor a csúnyácska lányok rád mozdulnak, míg ha te akár csak átlagos lánynál is kezdeményezel, akkor jó eséllyel kudarc lesz a dologból.
2021. jan. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
26%
Bekepzelt h f... na ezek a Magyar nagymenők
2021. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
81%
Szepseg relativ mindenkinek mas
2021. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
55%
Amit te rondanak itelsz mas szepnek es igy forditva.. csak tudnam miert alacsonyitja le magat egy ember hogy itt panaszkodik erre hogy o hozza ezek lanyok vonzodnak
2021. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok annyira otthon ebben a párkapcsolati témában, nem is akarok most barátnőt (van egy nem publikus betegségem ami jobban leköt most mint a párkeresés), nem azért írtam ki a kérdést mert beképzelt lennék. Nem is gondolom hogy jól nézek ki szóval biztos nem emiatt próbálkoznak, de ez zavar hogy nem is nagyon tudom lerázni őket (hiába mondom hogy nem akarok X helyre menni vele akkor is megkérdezi minden alkalommal vagy kitalál valami új kérdést).
2021. jan. 26. 21:43
 9/26 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is van gyokerkezelt fogam most tort le
2021. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
El tudod kepzelni.. milyen elmeny azon ragodni hogy egy, 3 gyokeres fogat kirangat e holnaputan a szambol vagy koronaval mentheto e meg..
2021. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!