Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg rosszat tettem ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rosszat tettem ezzel?

Figyelt kérdés

Elég sokat híztam mostanában. Ennek oka hosszú story, egy-két kilóval indult ami nagyon bejött a barátnőmnek, majd ő kezdett el etetni és finomakat főzni aminek meglett az eredménye.

Nagy bajom nincs vele, szeretjük egymást, a szex soha nem volt ilyen jó, stb. Viszont a körülöttem lévők, főleg anyám nem hagy békén, hogy figyeljek oda magamra. Ebből már annyira elegem lett, hogy megmondtam neki, hogy barátnőm így szeret, nem akarja hogy fogyjak, és nekem sincs bajom vele.

Később a barátnőmtől kiakadva hallom vissza, hogy anyám az egyik összejövetelen elbeszélgetett erről, és engem okol, hogy miért mondtam ilyet anyámnak. Mégis mi a baj ezzel? Ha szereti, hogy kövér vagyok, akkor legalább vállalja fel


2023. máj. 26. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%

Hm, furcsállom, hogy ha a nagyobb darab pasik jönnek be neki, miért jött össze veled. Menet közben rájönni, hogy a ducik tetszenek??? Hát elég nehezen tudom elképzelni.

Mélységesen szégyellje magát a lány, hogy ennyire önző. Te meg asszisztálsz is neki..

Hány kg-ról van szó?

2023. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Elmondása szerint sose gondolta volna, hogy ennyire bejönnek neki a nagyobb pasik.

123 kiló vagyok. 2-3 éve voltam kb 75-80

2023. máj. 26. 22:36
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen kérdésből is volt már sok hasonló az oldalon.. vissza vissza térő eleme az oldalnak amikor a csaj hizlalja a pasiját..
2023. máj. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Őszintén kedves kérdező, te hogy érzed magadat?
2023. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hogy érted 4-es?
2023. máj. 26. 22:43
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
Azért 50kg plusz nem mindegy. Èn megértem anyukád aggodalmát, ez így bazira egészségtelen
2023. máj. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
4-es vagyok: úgy értem, hogy mit érzel, megérte neked ez az egész? Boldogabb lettél? Nem hiányzik a régi éned?
2023. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Hát én semmilyen barátnő kedvéért nem kezdenék el hízni, egészségtelen. Az meg milyen indok, hogy így szeret? Amikor összejöttetek akkor nem szeretett?
2023. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Mélységesen szégyellje magát a lány, hogy ennyire önző. Te meg asszisztálsz is neki.."


Ugye megvan, hogy egy felnőtt férfiról beszélünk, saját döntésekkel, nem egy életképtelen gyökérről? :D

Az ő felelősség hogy mi történik a testével.

2023. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%
Megvan persze, hogy felnőtt emberek. De a szerelem, a szex meg a ragaszkodás mikre nem képesek... Elképesztő.
2023. máj. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!