Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg rosszat tettem ezzel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rosszat tettem ezzel?

Figyelt kérdés

Elég sokat híztam mostanában. Ennek oka hosszú story, egy-két kilóval indult ami nagyon bejött a barátnőmnek, majd ő kezdett el etetni és finomakat főzni aminek meglett az eredménye.

Nagy bajom nincs vele, szeretjük egymást, a szex soha nem volt ilyen jó, stb. Viszont a körülöttem lévők, főleg anyám nem hagy békén, hogy figyeljek oda magamra. Ebből már annyira elegem lett, hogy megmondtam neki, hogy barátnőm így szeret, nem akarja hogy fogyjak, és nekem sincs bajom vele.

Később a barátnőmtől kiakadva hallom vissza, hogy anyám az egyik összejövetelen elbeszélgetett erről, és engem okol, hogy miért mondtam ilyet anyámnak. Mégis mi a baj ezzel? Ha szereti, hogy kövér vagyok, akkor legalább vállalja fel


2023. máj. 26. 22:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért a 123 kg eléggé sok szerinten. Szerinten nem most, hanem majd később fogod látni ennek a negatív hozadékát.
2023. máj. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
7-es: Ha úgy vesszük igen. Nézd, van egy párom aki mellett leélném az egész életemet, el vagyok halmozva a legjobb ételekkel, amikből igazából annyit eszek amennyi csak belém fér, a párom ezt értékeli, engem meg annyira nem zavar ezek mellett a túlsúly.
2023. máj. 27. 10:40
 13/13 anonim ***** válasza:

Ha nem zavar, nincs miről beszélni, bár igazából nem ez volt a kérdésed sem


A barátnőd nyilván nem szeretné magára haragítani a fél családodat azzal, hogy bevallja igen is őmiatta híztál meg. Anyukád csak aggódik érted.

2023. máj. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!