Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez milyen személyiség? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen személyiség? Miért ilyen velem ?

Figyelt kérdés

Van egy ,, barátom " . Direkt írom idezojelekbe mert már én sem vagyok biztos benne. Én 25 éves ffi vagyok ő pedig 31 éves nő. Volt egy idő amikor majdnem kialakult köztünk több de mindig a korkulonbsegre fogva nem. O nem akart. Ez már 1 éve volt. Azóta Én megismertem egy lányt viszont nem szívesen mesélek neki erről. Akármikor mesélek mindig degradalja. A lányt is és engem is. A szokásaink miatt, hogy nem érti hogy lehetünk mi joba, mikor teljesen más a felfogasunk. ( marmint a ,, barátomnak " és nekem ) .


Aztan azzal jön hogy én nem mondok neki el semmit, ha elmegyunk valahova én titkolózok és ezért nem kell barátkozni ha nem akarok.


Nekem fontos ez a nő, csak nem értem miért ilyen.


Ma meséltem neki hogy megyünk Szlovákiába 3 napra, ő sokat járt már ott tudna e tippeket adni. A válasz: ,, csak azok az emberek mennek oda akik amúgy nem, ilyenkor mikor 1000 ember van . Én nem értem miért vagyunk mi joban ? "


Ezután letiltott mindenhonnan ....


Egy helyen dolgozunk, szóval muszáj kapcs.lennem vele..


Ötletek?


2023. máj. 27. 10:09
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Szlovákiába? Hová?


Azért tiltott le, mert a "baráttal" mész és nem egyedül, vagy vele. Azt hiszi, hogy van köztetek valami. Nem várja meg míg megcsalod, ennyi.

2023. máj. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A barátom tiltott le nem a lany akit megismertem .
2023. máj. 27. 10:14
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Féltékeny. Ha mesélsz az a baj, ha nem mesélsz akkor az. :D


Az a kérdés inkább, hogy tudsz-e nélküle lenni. Mert annak semmi értelme, hogy összejössz valaki mással, de bármi van, akkor ez a nő a lelki társad. Ezeket át kell gondolni.

Ez a korkülönbség semmi igazából, főleg ha kívülről nem látszik, és titeket sem zavar.

2023. máj. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem voltam egyértelmű bocsánat. Szóval a barátom degradal a lany miatt , tilt le, stb
2023. máj. 27. 10:15
 5/10 A kérdező kommentje:
3: ő nem akart semmit, én sokáig futottam utána!
2023. máj. 27. 10:17
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Bocs, de nehezen raktam össze, nem lehetett volna érthetőbben fogalmazni?


Amúgy ugyanúgy, az a baja, hogy nem vele mentél, vagy egyedül és lehet féltékeny az új csajra. De ne foglalkozz vele, mert volt lehetősége veled mégsem élt vele.

Maj sa!

2023. máj. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Féltékeny. Megszeretett, csak nem vallja be, de érez irántad.
2023. máj. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
3-as vagyok. Szerintem jól értettem, a 7-es is ezt mondja, szóval változhatott nála a dolog. Esetleg nem vetted észre, vagy ő akkor jött rá erre, amikor összejöttél mással.
2023. máj. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"ő nem akart semmit, én sokáig futottam utána"


Eddig ez neki kényelmes volt. Az ego-ját hízlaltad. Most ez megszűnt, így sértettnek érzi magát. Féltékeny és mindenben hibát keres. Ő nem akart téged, de másod meg ne legyen. Egy ilyen barát, nem barát. Ha a barátod lenne, akkor örülne az új kapcsolatodnak, ha boldog vagy. Ehelyett ő áskálódik. Ne sajnáld, hogy letiltott. Ha munkaügyben találkoztok, akkor viselkedj úgy, mint egy kollégával.

2023. máj. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En 31 éves vagyok és van egy 43 éves nő barátom..ugyanezt csinálja.
2023. máj. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!