Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevalotta, hogy 1 év barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalotta, hogy 1 év barátság után többet érez, ettől eltávolodunk egymástól?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem erre az volt a válaszom hogy amig nem rakom rendbe magam karrier szempontból addig nem akarok kapcsolatot, most magamra és a karrieremre fókuszálok de ettől még ugyan úgy a barátja akarok lenni és hát ki tudja mit hozhat a jövő, mert nagyon csinos és vonzodom hozzá.


Ezt kb 1 hónapja vallotta be, és azt mondta ne foglalkozzak vele majd csak túl teszi magát ezen. Igazából nem változott semmi, ugyan úgy beszélünk mint a vallomás elött. Ő azt mondta mindent megtesz annak érdekében, hogy ne távolodjunk el egymástól ez miatt.


Összességében: Összejönnék vele csak rossz az időzítés.


Akiknek volt már hasonló, végül mi lett belőle?


2023. máj. 27. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tényleg tetszik, én megbánnám később, hogy nem léptem.

Ő se fog rád örökké várni. És az fog a legjobban fájni, amikor mással látod majd.

2023. máj. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos most lehetetlen, szeretném de nem lenne rá időm és csak megbántanám
2023. máj. 27. 13:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Én megszakítanám vele akkor a kapcsolatot, mert annál, hogy szerelmes vagyok valakibe viszonzatlanul csak az a rosszabb, ha ő is velem akar lenni, csak ez-az miatt nem lehet.
2023. máj. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is bevallotta egy baràtom, hogy többet érez. Én eltávolodtam tőle. Ez így nem barátság. Engem rosszul érintett, hogy bizonyos témákat kínosan kerültem vele.
2023. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!