Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm bepasizott és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm bepasizott és azóta szinte levegőnek néz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A dologhoz hozzátartozik hogy már 26 éves és ez az első komoly kapcsolata, úgyhogy valamilyen szinten érthető hogy majd kicsattan a boldogságtól. Eleinte én is csak örültem neki, kb egy hónapja találtak egymásra a fiúval egy társkeresőn és nagy a szerelem. Hamarosan viszont zavarni kezdett hogy bármikor próbálok vele beszélgetni mindig csak róla áradozik, sőt olyan is volt hogy csak annyit írt mikor ráírtam hogy mizu, hogy a fiúval beszélget discordon és aw... (A járványhelyzet miatt mostanában nem tudunk személyesen is találkozni :-( ) Odáig fajult a dolog hogy fél hónapja kb egyáltalán nem beszélünk, most az egész húsvétot együtt is töltötte a szerelmével és összejöttek, én viszont mégsem tudok örülni a boldogságának teljes szívből mert az a helyzet hogy kicsit kétségbe vagyok esve. Két éve vagyunk barátnők és nagyon hiányzik, egy hónappal ezelőttig napi szinten beszélgettünk most meg mintha már nem is léteznék neki. Reménykedem hogy pár hét vagy hónap után kicsit beleszokik majd hogy van valakije és még ha nem is lesz már velem annyit azért barátok maradunk, de aggódom hogy innentől egyáltalán nem lesz rám szüksége, és végleg eltávolodunk egymástól.

Ti voltatok már hasonló szituációban? Szerintetek van esély a barátságunk megtartására? Mit tehetnék még hogy észrevegyen kicsit?



2021. ápr. 7. 02:57
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
20/L
2021. ápr. 7. 03:08
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Legyen több barátnőd
2021. ápr. 7. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Ez tipikus viselkedés, bár azt nrm tudtam, hogy lányok egymás közt is ennyire tudják hanyagolni egymást. Nekem több hölgyismerősöm viselkedett így, miközben előtte meg arról áradoztak, hogy holtig a barátjuk maradok, erre amint feltűnt egy normálisabb pasi, már semmi időt nem szántak rám, miközben előtte egész nap beszélgettünk.

Persze az ember nem várja el tovabbra is ugyanezt, de a nevetséges kifogások azért elég röhelyesek ilyenkor. Főleg mikor azért nem írt, mert fáj a lába.

2021. ápr. 7. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

Tipikus viselkedés, szerelem jött, barátság háttérbe szorul.

Ezt nem közlik, ezt sose beszélik meg, nem keresnek, nem reagálnak, innen lehet tudni.

2021. ápr. 7. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%
Ja. Kb. minden "barátomnál" ez jött elő.
2021. ápr. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%
Nok kozott nincs baratsag. Erdek szovetseg van, ami addig tart amig nincs parkapcsolat. Nekem is volt egy baratnom. 2 eve lett kapcsolata. Azota evente 2-szer jelentkezik ha osszevesznek.
2021. ápr. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Bizonyos szintig normális, el van most varázsolódva. De kissé türelmetlen vagy. Adj neki fél évet. És igen, sajnos nők között baromi ritka az igazi barátság, úgy van ahogy az előző írja.
2021. ápr. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit te is ragacs vagy. Én a legjobb barátnőmmel kb heti 1x telefonálok. Férjes, gyerekes, megérthető, hogy nincs ideje és nekem sincs, holott egyedülálló vagyok. Napi szinten nem kell csüngeni a másikon. Egyszer beszélj vele, hogy ez neked szarul esik őszintén és egyezzetek meg valami rendszeres beszélgetésben.
2021. ápr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszem, hogy 2 év alatt ùgy el tudott mélyülni egy barátság, bár mindenkinél más. De nálunk is volt egy ilyen hullámvölgy, csak mi 8 éve vagyunk elválaszthatatlanok. Mi Egyszeruen megbeszéltük. Az igaz, hogy fél hónap miatt még felesleges aggódnod..tudod, hogy nem azon múlik egy barátság hogy non stop beszéltek. 1-2 hét kihagyás teljesen oké, főleg ennyi idősen. nálunk én voltam a bűnbak. Első kapcsolatom volt és 1-2 hónapig alig beszéltünk. Meg az alatt a kapcsolatom alatt eleve zűrös volt minden haha

De bevallotta hogy érez és rájöttem én is, megváltoztam. Azt ajánlom várj még kicsit aztán nyugodtan elmondhatod neki mi bánt.

2021. ápr. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%
Csak szüksége volz tarsasagra, mar nem kellesz neki. Ugy hogy te is nezd levegonek orokre
2021. ápr. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!