Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mentalis problema lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentalis problema lehet?

Figyelt kérdés

Ha talalkozgatok egy pasival, aki normalis a hétköznapokban es jó munkája van, stabil mentalis egészségnek örvend, úgy néz ki.

Es rengeteget akar látni, talalkozni, es ha nem megyek bele nagyon szomorú lesz. Megtudtam, hogy titkon sír emiatt néha, főleg, hogy nemet mondok. Büszke pasi es nehezen vallotta ezeket be, nem szívesen mutatja az érzéseit.

Latom a tekintetén, hogy csodál.

Azon gondolkodom, hogy nem e borult mentálisan, hogy ennyire ragaszkodik egy ilyen új kapcsolatban, ami csak 2 hónapos?


2023. máj. 27. 21:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%

"Megtudtam, hogy titkon sír emiatt néha, főleg, hogy nemet mondok."


Sürgősen építsd le, ha jót akarsz magadnak.

Ez pszichózisos beteg.

2023. máj. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
27%

De bizony sanszos, egy férfi szerintem ne mutassa ki ennyire, ilyen módon az érzéseit. Főleg nem szóban 2 hónap után.

Én még a szeretlek szót se mondanám ki soha, de soha.


Kezeld fenntartással, az ilyenek lesznek a bántalmazók, zaklatók később, ha valami nem úgy történik ahogy azt ő elképzelte.

2023. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt nem mondta hogy szeret
2023. máj. 27. 21:26
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem, csak sír ha nem találkozhat veled. Szánalmas. Mint egy kisgyerek aki nem kapja meg a játékát.


Menekülj ha jót akarsz.

2023. máj. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%

Nem pitizni kell a csajnak, hanem elérni, hogy ő akarja a pasit.

Ha nem megy tovabballni.

Legyen tartasa egy férfinak.

2023. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Ez alapján amit leírtál nem hinném hogy bármilyen mentális betegsége lenne. Valószínű csak szerelmes.
2023. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Ez egy szimpla manipulátor és abszolút nem az akinek mutatja magát feléd. Akár nőről, akár férfiről van szó. A cselekménye, előadása buktatja.


Sosem tudnád meg ha valóban sirdogált volna. De ez számára előadás. Az orrodnál fogva próbál vezetni és ez még csak a kezdet. Szállj ki, még időben vagy-azonnal.

2023. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

"Megtudtam, hogy titkon sír emiatt néha, főleg, hogy nemet mondok. Büszke pasi es nehezen vallotta ezeket be, nem szívesen mutatja az érzéseit."


Ez dupla banánhéjacska. Nagyon butának gondol téged, különben nem merne ilyen egyszerűen manipulálni. Ellenben a fazon okos-ezzel nem árt ha tisztában vagy.

2023. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Nemhiszem, de férfi legyen már képes elfogadni mások döntéseit..
2023. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem kicsit manipulál...
2023. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!