Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha ez a feszült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha ez a feszült helyzet állt elő?

Figyelt kérdés

Egyik barátommal és a párjával, és annak két barátjával mentünk közösen kajálni meg városnapozni.

Már rég nem volt nőm, és a barátom párjának az egyik barátja meg szingli volt. Gondoltam bepróbálkozok nála, el is hívtam pár nap múlva sétálni, utána meg randira hívtam. Nem történt köztünk semmi, csak szájra puszi, de nyilván nem úgy mentünk el, mint két barát. Aztán már beleuntam, hogy élőbe szótlanabb, és be van feszülve, meg kiderült, hogy nem volt még senkivel és ez nem kicsit elriasztott, így leráztam (nem csúnyán, de megmondtam neki, hogy legyünk csak barátok). Kiakadt, elhordott mindennek majd letiltott. Aztán barátom párja rám írt, hogy fck boy vagyok, reméli majd a kislányom is így végzi, stb.


Majd most a barátom rám írt, hogy menjünk közös programokra. Gondolom nem tudja, hogy a kis nője nekem állt azért, mert nem jött be a barátnője. Most menjek el, mondjam el a barátomnak, hogy mi történt vagy mi?


2023. máj. 29. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért, történt valami?
2023. máj. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mond el a barátodnak hogy tudja mi a helyzet. Amúgy nem is tudom mit várt az a csaj ha ennyire bamba. Plusz ez felnőtt párkapcsolat. Ennyire unatkoztok fiatalok?
2023. máj. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Barátodnak mondd el. A kiscsaj és barátod párja erősen túlreagálták
2023. máj. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Én csak elmesélném a barátnak a helyedben.

De a barátod helyében a barátnőjével értenék egyet, és lehet, hoyg enm lennénk már sokáig barátok.

Érdekes, hogy még magadnak is hazudsz: randira hívtad, mert bejött. De fckboy vagy és nem akartál vele összejönni, mert más a tempója, mint neked.

Ezt a végén úgy összegzed, hogy nem jött be.

Hát, "érdekes".

2023. máj. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Azonnal mondd el, hidd el teso. Sőt, mèg a balhét is verd ki. Mit képzel magáról az ilyen?!
2023. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondd meg a havernak, hogyha ott a lány nem mész a történtek miatt.
2023. máj. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%

Elmondhatod a baratodnak.

Nem kellett volna kiakadnia ennyire a lanynak, de azert te is megersz egy miset, ha csak azert megriadsz, mert a lanynak meg nem volt senkije. Ebbol a baratod parja jogosan kovetkeztethetett arra, hogy neked csak a dugas a lenyeg.

Hany evesek vagytok egyebkent?

2023. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!