Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom állandóan mások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom állandóan mások anyagi helyzetével van elfoglalva. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már nagyon idegesít. Úgy alapból ez a magyar mentalitás nagyon-nagyon zavar. Én úgy vagyok vele, hogy kit érdekel, foglalkozok a saját anyagi helyzetemmel, de nem, ő állandóan olyanokat kérdezget, hogy X-nek meg Y-nak honnan van annyi pénze, hogy ilyen-olyan dolgokat vegyen...engem meg nem érdekel. Nekem az miért fájjon, ha a másiknak jól megy. Attól nekem nem lesz se rosszabb, se jobb. Már többször mondtam neki, hogy mit érdekel, szard már le, de szerinte az jó, ha az ember nem elégedett, így jut előbbre. Bennem is van persze olyasmi elégedetlenség, hogy pl. hú de meleg vana lakásban kéne egy klíma...de ez összefüggésben nincs a többi emberrel.

2016. jún. 28. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Anyum és hugom is ez a kategória. Mindig mások dolgain rágódnak, hiába toltam már le őket kismilliószor hogy hagyják már abba, ezzel csak annyit értem el, hogy nem előttem beszélnek erről, de ettől függetlenül még mindig csámcsognak ezeken. Ha az ő lelkének jól esik erről beszélni, nem fog megváltozni, max előtted figyelni fog erre.
2016. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, ez olyan mentalitás, amiről nem lehet leszokni, vagy nem egykönnyen. Én mindig mondom neki, hogy mit idegeskedsz, meg így soha a büdös életbe nem lesz boldog, ha mindig "milliomosokhoz" méri magát. Pedig neki sem megy rosszul. Normális, átlagos életet élhet.
2016. jún. 28. 12:19
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem csak érdekes dolgok történnek és nem akar lemaradni. Egy családi ismerős több éve munkanélküli, és folyton panaszkodik, hogy nincs pénze, de sorra veszi az új holmilat a lakásába a régieket meg elajándékozza. Mint kiderült egy amcsi bácsi pénzeli, aki párhavonta meglátogatja.


Szerintem inkább arra kíváncsi, kinek lehetnek sötét kis titkai, amik leginkább pénzzel szoktak összefüggni.

2016. jún. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi 2. ebbe még így nem is gondoltam bele. Tudom, toleránsabbank kéne lennem, mert nekem amúgy nehezebb a természetem, mint a páromnak, de nagyon nehezen megy.
2016. jún. 28. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az alapvetően gáz, ha valaki folyton a mások dolgával foglalkozik (anyagi, párkapcsolati dolgok). Volt ilyen barátnőm, hát én nem bírtam sokáig. Az ilyen ember általában irigy, és alapvetően nincs megelégedve a saját életével, és ez szerintem nem jó. Nem azért kell előrejutni bármiben is, mert a szomszéd vagy a haver ezt és azt csinál. Azért kell, mert nekem van igényem rá, vagy nincs igényem rá. Klíma azért kell(het), mert melegem van. Ha nincs melegem, nem érdekel hogy xy-nak van-e vagy sem. Szerintem ebből nem nagyon lehet kigyógyulni. Vagyis vagy megszokod, vagy pedig...
2016. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!