Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még lehet valamennyi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még lehet valamennyi esélyem szerintetek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egyetemen egyik órán volt egy lány aki szimpi volt, és a egy projekt feladathoz egy csapatba is kerültünk a tárgyból. Néha-néha beszélgettünk messengeren, eleinte azzal a tárggyal kapcsolatban ahol egy csapatban voltunk, meg egy másik tárggyal kapcsolatban ahol az órán voltunk együtt.


Aztán egy kicsit beszélgettünk, a többi tárgyakról, hogy szerette őket, kiknél volt, stb, meg hogy hol szeretne elhelyezkedni egyetem után (szakmai gyakorlatra megy mindenki jövőre). Mindig visszakérdezgetett, amikor felvetettem a témákat, de magától sajnos nem nagyon kérdezett, meg ráírni és inkább csak én írtam rá, ő válaszolt csak többnyire. Viszont a válaszai nem voltak tipik lekoptatós, pár szavasok, kifejtegette őket.


Viszont vége a szorgalmi időszaknak, jövőre mint mondtam, mindenki dolgozik, tehát nem tudom hogy így meglehetne e még valahogy próbálni beszélgetni (és ha igen akkor hogy) vagy sem.


Szerintem amúgy normális srácnak tart, csak mint az írásból kiderülhetett, azért nem napi szinten beszélgetős baráti kapcsolatunk van.



Szerintetek meg lehetne próbálni valahogy, vagy engedjem el?



2023. máj. 29. 16:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess vele továbbra is, és most már célozgass rá, hogy szeretnél vele párkapcsit, ha ő nem szeretne semmit, akkkor meg úgyis le fog koptatni.
2023. máj. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el kávézni, vagy valami programra, ha nem zárkózik el, akkor van esély.
2023. máj. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de az a baj hogy amióta nincs szorgalmi időszak, azóta nem beszéltem vele (jó ez még csak 1,5-2 hét) csak nem tudom, lehet így elég random lenne most ráírni, meg egyébként is mivel...
2023. máj. 29. 16:56
 4/12 A kérdező kommentje:
#2es és az nem fura így?
2023. máj. 29. 16:57
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a kettesre hallgass és hívd el valahova. Nehogy egyből olyanokat irogass neki, hogy össze akarsz vele jönni:D
2023. máj. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#5

Oké :D

De nem random így kihagyás után ezzel kezdeni?

2023. máj. 29. 17:08
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha kávéra hívod el az meg nem randi úgyhogy nyugodtan invitáld szerintem is. Ebben nincs semmi, majd meglátod, hogy elfogadja, vagy ott hogyan reagál, viselkedik, ha látod, hogy neutrális, akkor továbbállsz.
2023. máj. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Noren1989 ***** válasza:
53%

Hülye pecs vagy.


Hívdel, valszeg màs is megteszi.


Üsd a vasat, míg meleg, ahogy mondani szokàs.


No erőszak.

2023. máj. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8as

Miért vagyok hülye pöcs?

2023. máj. 29. 17:28
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha akar toled vlamit akkor szinte mindegy mit irsz neki. Mondjuk hogy jo lenne ha a nyaron is lehetne kozos projektunk vagy ilyesmi. Ez eleg egyertelmu de nem tolakodo. Ha rakap akkor konnyu tovabb vinni
2023. máj. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!