Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha egy lány nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha egy lány nagyon vékony, de szép az arca, akkor is kiábrándító?

Figyelt kérdés

166 centihez 46 kg vagyok. Nem látszanak ki a csontjaim, de nagyon vékony vagyok. Ha az arcom nem csúnya, akkor is kizáró ez a vékonyság a legtöbb férfinél?

(Privátokat ne írjatok, nem válaszolok.)

30/n


2023. máj. 29. 20:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam egyáltalán nem lenne kizáró ok, mert a vékony/átlagos nők tetszenek, és én is ilyen vagyok férfi létemre.
2023. máj. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem, ha azért ennyire vékony, mert ilyen a genetikája, de tényleg normálisan eszik, nem direkt éhezteti magát és hasonlók, egészségesen él, akkor nem lenne probléma.
2023. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ilyen a genetikám.
2023. máj. 29. 20:53
 14/19 anonim ***** válasza:
92%
Miért kérsz itt igazolást, hogy kellesz-e, amikor eddig is volt "kapásod"?
2023. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
39%
Hasonló vagyok. Mindig lett volna jelentkező, de persze sose az, akiért én voltam oda. Egyszer jött össze, de nem tudom biztosan, nem én voltam az ideálja, ez tuti. Azoknak a pasiknak kellettem, akiknek nem jutott jobb. Az állandó szex biztosítása vagy a lakhatásuk megoldása volt a fő cél velem. Szerelmet nem vallott soha senki. Az utcán többnyire láthatatlan voltam. A jó nők után forognak, fütyülnek, kikezdenek velük úton-útfélen. A sovány nők nem jönnek be a férfiaknak, mi amolyan feleségnek valók vagyunk arra az időre, amikor már letesznek álmaik nőjéről. Egyszer voltam olyan 58 kg, na akkor dongtak körülöttem, már ahhoz képest, ami 45 kg-os koromban volt.
2023. máj. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
15# nekem szerelmet vallottak azért többen is, volt egy-két férfi, akit alig lehetett levakarni, de összességében nem látom azt, amit itt hirdetnek, hogy a vékony nőkért sorban állnak…
2023. máj. 30. 09:40
 17/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha betegesen vékony, az sajnos taszító. De mondjuk a te méreteid még simán rendben vannak. Exem hasonló adottságokkal rendelkezett. Aztán fejébe vette, hogy kövér, és fogyott egy 8 kilót... na, most már csöppet taszító a külseje.
2023. máj. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
93%
15-16. És mi a fenéért vagytok abban annyira biztosak, hogy ezek a dolgok kizárólag a testalkatotok miatt alakultak így az életben? Meg hogy kb. ez az egyetlen dolog, amire mindent visszavezettek, hogy minden ezért történik. Ez érthetetlen.
2023. máj. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Noren1989 ***** válasza:
91%
Hàt...szintén 15-16-hoz szólnék: hol éltek ti? 🤫🤔🤭
2023. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!