Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért komolykodik, ha én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért komolykodik, ha én nem vagyok az?

Figyelt kérdés

Nekem olyan pasi kéne akivel az első a szabadidő. Pl van kémia, lehet vele bulizni, haverokhoz járni, és élni, nyüzsögni.

Nem utazom komolyra, mert ahhoz nekem kevés az összes. A komoly kapcsolathoz senki nem jó. Pl nem segítenek együtt ingatlant venni, családot alapozni, csak kivenni akarnak belőlem, beletenni meg kb semmit. Vagy aki beletenne azzal meg nekem nem esik jól lenni, nem tetszik a szabadidő vele, vagy ő maga sem. Ezt el is engedtem. Nem kell komoly.

Ezt el is szoktam mondani.


Hogy bulizós vagyok aki néha iszik, sok másra ne is számítson tőlem. Ha partner ebben akkor oké, ha nem, az is rendben van, nem egymást keressük.

Ilyen esetekben miért erőltetik az is.erkedést a komolyak velem? Akik látástol mikulásig dolgoznak, nem járnak szinte sehova, alig van barátjuk, vagy vállalkozók, felelősségteljesek nem isznak nem cigiznek, felnőtt komoly férfiak.

De azt mondja de szivesen töltené velem a szabadidejét. (Próbálna alkalmazkodni hozzám).fűz, udvarol, de azt sem úgy hogy lazában benne lennék e vagy így.

Hanem mint aki komoly kapcsolatot alapoz, mesél a munkájárol céljairól, teljesen összeszedetten komolyan koncentráltan normálisan, kedves udvarias, és virágot küld.

Úgy ismerkedik velem mint ahogy azok szoktak akik komolyat keresnek a neten!

Miközben én mondtam előre hogy én nem.


Olyan érzésem van, mintha át akarna verni hogy higyjem azt, hogy komolyak a szándékai velem.

Nem lúzerkedik, meg akar felelni nekem. Miközben én mondtam hogy nekem csak szabadidőpartner kell jóformán.(mivel többet belőle ki sem nézek, nincs is a közelben, utazós időpont egyeztetős lenne az egész, ezért végképp kizárt a komoly kapcs vele)

Akkor miért akar átverni?



2023. máj. 30. 12:16
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
De szánalmas vagy. 🤡
2023. máj. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nagyon nem.

Ahhoz hogy én vkit komolyan vegyek le is kéne tenni az asztalra. Bizonyítani is. És nem is keveset.

A szánalmas az nem én vagyok.


Csak hozzászoktam ahhoz hogy a pasik amolyan faékek.

Ismerem már az incel vergődést akik komolyat akarnak de csak mert örülnek ha vki velük szóba áll, és ismerem az alfavergődéseket is amikor szórakoznak csak a nőkkel amig nem unják meg.

Mindegyiket simán átlátom mert önmagukat adják. De még a manipulatívak is.

Maga a cél a nővel az úgy le szokott jönni a pasikról mindenféle duma nélkül is. Akármit mondanak is. A gesztusaik mimika nonverbalitás, az ahogy udvarolnak vagy ahogy nem udvarolnak, ahogy amikor keresnek vagy nem keresnek, minden apró mozzanatukkal önmagukat árulják el.


Ennek a pasinak meg minden apró mozzanata komoly. Ahhoz képest hogy én a hebrencs idiótát adom neki elő. Meglep.

2023. máj. 30. 13:02
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Jó, aztán majd nagyot koppansz, vagy te teszed tönkre őt, kész katasztrófa amit művelsz viccen kívül. 🤦‍♀️
2023. máj. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Miért koppannék? Távkapcsolat nekem alap hogy nem is kapcsolat, csak amolyan van vmi. Ebben koppanni sem lehet.

Én kétlem azt hogy komolyat akarna. Én azt nem értem hogy miért kezel komolyan?

Na majd a személyes talin képbe kerül hogy felesleges itt célokról munkáról háttérről beszélgetni.

Mert én nem fogom neki hozni a komoly nőt az holtbiztos.

2023. máj. 30. 13:11
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekem ellentmondásos ez az egész katyvasz?
2023. máj. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Nekem az a pasi.
2023. máj. 30. 13:18
 17/37 anonim ***** válasza:
78%
Nem is talalkoztatok meg eloben.. persze hogy udvarias netten , mert dugni akar minnel hamarabb!!
2023. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszed, hogyha előadod a laza, belevaló csajt, akkor már minden sínen van és nem fogsz belészeretni valakibe? Különösen úgy, hogy komoly szándékkal közeledik mégha csak színjátszás is? Dehogynem, mint a ló a gödörbe! 😂


Majd ha bizonyít, hogy komolyan gondolja veled, nemcsak mondja, vagyis pl. számíthatsz rá (szex után is), kíváncsi rád milyen a múltad, mit szeretnél a jövőben elerni, támogat, keress, akkor gondolhatod, hogy nem hazudik a képedbe. De ahhoz nem kell a laza csajt eljátszani egyáltalán. Természetesen nem kell az se, hogy hurkot köss a nyaka köré se, hogy ne kapjon melletted levegőt, folyamat a figyelmére vágysz, inkább arany középút a helyes hozzáállás.

Ne játszmázz, mert ráfizetsz vagy így, vagy úgy!

2023. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

De én nem is tudnék belszeretni egy távkapcsosba. De, hogy majd azért sírjak hogy csak hetente látom? Alapjaiban reng. Én nem ez vagyok, aki majd hüppög.

17# aha a többi nem udvarias a neten. Meg nem komoly dolgokról beszélnek a neten. Meg nem teszik meg amiket kérek. Nem is értenek sokszor mert iq is kanyarban van.

Annyira levágom már az összeset.

A manipulatívakat is.


Mondhatni a mostani oasin még nincs "rés". Még nem esett ki a szerepéből. Meg eleve szerepet vett fel. De minek? Egy távkapcsos hebrencs nőnek akar szerepet játszani.


Na majd kiderül úgyis találkozunk. Én iszok az biztos.

2023. máj. 30. 13:49
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Alkesz vagy azért iszol.. meg nettes ismeretlen emberekre épitesz.
2023. máj. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!