Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért komolykodik, ha én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért komolykodik, ha én nem vagyok az?

Figyelt kérdés

Nekem olyan pasi kéne akivel az első a szabadidő. Pl van kémia, lehet vele bulizni, haverokhoz járni, és élni, nyüzsögni.

Nem utazom komolyra, mert ahhoz nekem kevés az összes. A komoly kapcsolathoz senki nem jó. Pl nem segítenek együtt ingatlant venni, családot alapozni, csak kivenni akarnak belőlem, beletenni meg kb semmit. Vagy aki beletenne azzal meg nekem nem esik jól lenni, nem tetszik a szabadidő vele, vagy ő maga sem. Ezt el is engedtem. Nem kell komoly.

Ezt el is szoktam mondani.


Hogy bulizós vagyok aki néha iszik, sok másra ne is számítson tőlem. Ha partner ebben akkor oké, ha nem, az is rendben van, nem egymást keressük.

Ilyen esetekben miért erőltetik az is.erkedést a komolyak velem? Akik látástol mikulásig dolgoznak, nem járnak szinte sehova, alig van barátjuk, vagy vállalkozók, felelősségteljesek nem isznak nem cigiznek, felnőtt komoly férfiak.

De azt mondja de szivesen töltené velem a szabadidejét. (Próbálna alkalmazkodni hozzám).fűz, udvarol, de azt sem úgy hogy lazában benne lennék e vagy így.

Hanem mint aki komoly kapcsolatot alapoz, mesél a munkájárol céljairól, teljesen összeszedetten komolyan koncentráltan normálisan, kedves udvarias, és virágot küld.

Úgy ismerkedik velem mint ahogy azok szoktak akik komolyat keresnek a neten!

Miközben én mondtam előre hogy én nem.


Olyan érzésem van, mintha át akarna verni hogy higyjem azt, hogy komolyak a szándékai velem.

Nem lúzerkedik, meg akar felelni nekem. Miközben én mondtam hogy nekem csak szabadidőpartner kell jóformán.(mivel többet belőle ki sem nézek, nincs is a közelben, utazós időpont egyeztetős lenne az egész, ezért végképp kizárt a komoly kapcs vele)

Akkor miért akar átverni?



2023. máj. 30. 12:16
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem az a csaj, aki a BMW-és pasit akarja, mert egyszer látta, neten nincs szerencséje, amúgy meg az maffiózós exéhez szex miatt visszajárt?
2023. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Akkor alkesz vagyok. Azért ismerkedem a neten mert jelenleg egy van akivel van kémia. És az foglalt. A többi csak barátzónának jó. Most ez van. A net.

Meg akkor lesz egy plusz távkapcsos ha van kémia. Vegetálás van.

2023. máj. 30. 13:54
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

21. Meg van az a kérdező nekem is !Hasonló személyiseget vélek felfedezni az írásából ..

Nekem kezd nagyon kamunak tunni.

2023. máj. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

Milyen bmw-s?

Akkor amúgy szerintetek át akar verni? Vagy ő egy ilyen komoly ember lehet alapból, akivel a szabadidő unalmas lesz?

2023. máj. 30. 13:59
 25/37 anonim ***** válasza:
#18. kommentár, olvasd el és az szerint cselekedj inkább.
2023. máj. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%
Provokativ kamu kerdes.
2023. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

A 18.engem nem ért.

Én távkapcsolatostól nem is akarok semmi komolyat.

Ő mondhatni arra van meg a többi is amig nincs komoly kapcsolatom. Amit nem is keresek már.

Ha véletlen majd felbukok abban aki épp belead apait anyait es le isbtudok vele feküdni is mert kémia is van, az szerintem feltűnne ha ilyen létezne.

2023. máj. 30. 14:12
 28/37 anonim ***** válasza:
Csakhogy nem tuti fix, hogy aki komolyan gondolja közel él hozzád egyáltalán. Lehet pont, hogy távkapcsolatból indul ki és úgy végződik, hogy összeköltöztök.
2023. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Nálam csupán bizalom sincs távkapcsolatban. Nincs is mire építeni nálam ilyeneknek.
2023. máj. 30. 14:44
 30/37 anonim ***** válasza:
Oké, de akkor mit filózol azon, hogy miért fűzöget, vagy se hogyha te nem akarsz semmi komolyat? Miért nem élvezed, ami jön, vagy miért nem pattintod le? Te magad se tudod, hogy mit akarsz, ennyi.
2023. máj. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!