Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért komolykodik, ha én nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért komolykodik, ha én nem vagyok az?

Figyelt kérdés

Nekem olyan pasi kéne akivel az első a szabadidő. Pl van kémia, lehet vele bulizni, haverokhoz járni, és élni, nyüzsögni.

Nem utazom komolyra, mert ahhoz nekem kevés az összes. A komoly kapcsolathoz senki nem jó. Pl nem segítenek együtt ingatlant venni, családot alapozni, csak kivenni akarnak belőlem, beletenni meg kb semmit. Vagy aki beletenne azzal meg nekem nem esik jól lenni, nem tetszik a szabadidő vele, vagy ő maga sem. Ezt el is engedtem. Nem kell komoly.

Ezt el is szoktam mondani.


Hogy bulizós vagyok aki néha iszik, sok másra ne is számítson tőlem. Ha partner ebben akkor oké, ha nem, az is rendben van, nem egymást keressük.

Ilyen esetekben miért erőltetik az is.erkedést a komolyak velem? Akik látástol mikulásig dolgoznak, nem járnak szinte sehova, alig van barátjuk, vagy vállalkozók, felelősségteljesek nem isznak nem cigiznek, felnőtt komoly férfiak.

De azt mondja de szivesen töltené velem a szabadidejét. (Próbálna alkalmazkodni hozzám).fűz, udvarol, de azt sem úgy hogy lazában benne lennék e vagy így.

Hanem mint aki komoly kapcsolatot alapoz, mesél a munkájárol céljairól, teljesen összeszedetten komolyan koncentráltan normálisan, kedves udvarias, és virágot küld.

Úgy ismerkedik velem mint ahogy azok szoktak akik komolyat keresnek a neten!

Miközben én mondtam előre hogy én nem.


Olyan érzésem van, mintha át akarna verni hogy higyjem azt, hogy komolyak a szándékai velem.

Nem lúzerkedik, meg akar felelni nekem. Miközben én mondtam hogy nekem csak szabadidőpartner kell jóformán.(mivel többet belőle ki sem nézek, nincs is a közelben, utazós időpont egyeztetős lenne az egész, ezért végképp kizárt a komoly kapcs vele)

Akkor miért akar átverni?



2023. máj. 30. 12:16
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Kicsit megkavart, hogy túl komoly normális. Hogy lehet ilyennel bulizni. Kb mintha vmi főkökömmel kéne lenni aki nem lazít, strukturális gondolkodású, konkrét célok tervek komolyság, munka, udvariasság, vigyázva minden szóra tiszteletre.

Biztos van ennek vmi összefoglaló neve is.

2023. máj. 30. 16:10
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem találkoztatok soha, akkor hogy tud virágot küldeni? Mert normális ember egy ismeretlennek nem adja meg a lakcímét/munkahely címét.
2023. máj. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Neten fotózta hogy legszivesebben már ideadná.

De kezd az a gyanúm lenni lassan, hogy lehet valójaban egy incel..

Nem az lesz ami a képen volt.

Már rémeket látok.

2023. máj. 30. 16:25
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

"

De kezd az a gyanúm lenni lassan, hogy lehet valójaban egy incel.."


Eteted itt a nepet nőnek ki adva magad. Van ennél lejebb is?

2023. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Minden nő gondolkodik azon amikor vkivel írkál a neten hogy valójában ki lehet es mit akar!
2023. máj. 30. 17:16
 36/37 anonim ***** válasza:
92%
35. Férfi vagy ,szép mese.
2023. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Hidd azt
2023. máj. 30. 18:54
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!