Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyha a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogyha a volt férjem játszmázik, álszenteskedik, és ellenem tesz, amit mindenki bevesz? Hogyan vegyem fel a harcot ellene?

Figyelt kérdés

12 év együttélés, 2 egészséges, gyönyörű, okos gyerek, számtalan közös emlék, ismerős.

Megcsalt és elhagyott minket egy fiatalabb nőért (és fontos, hogy nemcsak engem hagyott el, hanem a gyereket is). Lezárult a gyerekelhelyezés, kimondták a válást, én pszichológushoz járok, gyógyszereket szedek, mert egy részem tönkre ment.


Ő pedig játszmázik: mindenkinek hazudik rólam össze-vissza, magát állítja be szentnek, áldozatnak, pedig én sose mondtam róla semmi rosszat (mindent eltemetek magamban). A gyerekekhez is visszajött, csak tudnám minek, amikor csak a facebookra teszi ki őket, érdemileg nem foglalkozik velük. Direkt megenged nekik mindent, hogy aztán itthon veszekedjek a gyerekkel emiatt. Volt, hogy a lányunk mondta, hogy én bicajra gyűjtögetek neki, és erre megvette neki az apja. Aminek örülhetnék persze teljes joggal, de én jövök ki rosszul, mert a gyerek a fejemhez vágja, hogy én még ezt se vettem meg neki, az apjától kapta azt is. Kérdőre vagyok vonva mindig, hogy 60 000 forint gyerektartás nekem nem elég, és ilyenek vannak rólam állítva, hogy azért nem örülök annak, hogy miket vesz a gyerekeknek, mert azt a pénzt nem kézhez kapom, és nem tudok belőle új cipőt meg ruhát venni belőle magamnak, ami nem igaz. Körmöshöz, fodrászhoz se megyek, magamnak vágom a hajam, új ruháim meg a sógornőmtől vannak, de csak fújja h-lyeségeit.


Kiderültek a dolgai, amiket kapcsolatunk előtt, kapcsolatunk elején csinált, még az is, de ő a szent, én meg vagyok a mocsok és megérdemeltem a megcsalást, és miattam nem lehet normális élete, mert nem tudok megbékélni, és már lassan agyerekeket is ellene hangolom. Pedig ez pont fordítva van. Elfojtok magamban mindent, amikor találkozok valakivel, és kiderül előtte, hogy már nem vagyunk együtt, csak annyit mondok, hogy nem jöttünk ki jól ahelyett, hogy elmondanám milyen egy sz.r alak, beleüvölteném a világba, hogy mennyire utálom őket és magam is. Nem tudom figyelmen kívül hagyni, főleg hogy mindenki az ő pártjára állt, és engem tartanak rossznak már lassan a saját gyerekeim is. A megcsalást se dolgoztam még fel, aludni se tudok.


2023. máj. 30. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát szerintem nyugodtan megmondhatod a környezetednek és a gyerekeknek is, hogy mi történt valójában.

Azért nem tudnak semmit, mert apu hazudik, te meg beleroppansz a hallgatásba. Mit csodálkozol?

Kit védesz?

2023. máj. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először higgadj le. Ha csendben maradsz, alul maradsz, ha nyíltan támadsz, te leszel a gonosz. Megvette neki a biciklit? Oké. Leteszed az árát az asztalra, megmondod a gyereknek, hogy ez arra volt eltéve, így arra költöd, amire csak ő akarja. Hirtelen megint te leszel a jó arc. Nyugodtan nyisd ki te is a szádat, és mesélj a te oldaladról, ne tűrj csendben, mert így mindenki azt hiszi, hogy azért nem ellenkezel, mert igaza van. Menjél el műkörmöshöz, fodrászhoz, érezd jól magad nélküle is. Egy ekkora baromtól megszabadulni inkább félsiker, mint bukás.
2023. máj. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van egy régi mondás: "Az erős poontjaidat mindig az ellenség gyenge pontjaival állítsd szembe" (Szun-Ce).

Vannak gyenge pontjai neki is, azt támadd!:)

2023. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!