Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi történne velem ha 55kg-os...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történne velem ha 55kg-os 22éves lány túlhajszoltság és depressziós állapotba bevesz 1-1szem, xanaxot és dormicumot?

Figyelt kérdés
Nyakamon a suli utolsó éve, mellette munka és pluszban egy komplett háztartás. Sajnos anyósom idén betegség miatt távozott közölünk, és azóta minden rám szakadt. Párom teljesen megváltozott, csak a haverok és folyton folyvást az internet előtt tölti az idejét, reggeltől estig. Szinte nem megyünk el együtt sehova, csak akkor mikor már "hisztizem". :( 5éve vagyunk együtt március óta pedig jegyben járunk. Nem szereti ha munkából haza jön, oda megyek hozzá és megölelem, meg puszit akarok adni neki. Esténként nem ölel meg,inkább hátat fordít és se puszi se pá. Ritka mikor mondja, hogy jó éjszakát! :'( Hajnalban 2órát zokogtam neki, nem bírom! :( Mindig úgy jön haza, hogy meleg étel várja az asztalnál, és tiszta ruha-ház. Nem tudom, hogy mivel harcoljam ki, hogy bármiféle figyelmet szeretett és odafigyelést kaphassak tőle mint régebben. Azért gondoltam, hogy 1-1szem xanaxot meg dormicumot veszek be ugyan is van otthon csak nem tudom, hogy mi történne vele. Olyat szeretnék vele csinálni amivel egy kicsit feltudnám hívni magamra a figyelmet velem szemben. Teljesen tanácstalan vagyok. Tudom, ha ott hagynám akkor nagyon egyedül lenne, hiszen nincsen testvére csak az apja akivel nem olyan szoros a kapcsolatuk egymás között, de ha meg nem csinálok valamit akkor meg én "akasztom fel magam" leszek teljesen magamba roskadva. :( :(' Érdemes még egy pasiért harcolni? Szeretem mert nekem Ő az első az életemben mint fiú/férfi! Segítsen valaki!

2012. szept. 10. 09:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%

"Olyat szeretnék vele csinálni amivel egy kicsit feltudnám hívni magamra a figyelmet velem szemben."

Akkor vágd pofán! Most őszintén ezt gondolod megoldásnak, hogy begyógyszerezed magad? Ezt az elképzelés nélküli baromságot! Mégis mit vársz, mit fog történni?

Ő az első az életedben, azt írod! Hát jó reggelt! Más is túltette már magát az első szerelmén! Mégsem bogyózta be magát!

Gondold át mit akarsz az élettől és lépj! Miért függsz ennyire a párodtól? Önállóan már nem vagy képes létezni?

2012. szept. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hagyd a p.csába a bogyókat. Meg ezt a gyökeret is. Van neked önbecsülésed??? Inkább azt vegyél be kiló számra, ne mérgeket.
2012. szept. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem foglalkozik veled, akkor gondolod, hogy fog akkor ha begyógyszerezed magad?


- Nem érdekelte hogy sírsz az éjszaka közepén

- Nem érdekli hogy hisztizel

Most erre? Hagyni fogy, hogy bevigyenek a kórházba és öngólt rúgtál magadnak. Plusz lehet beutalnak egy szanatóriumba és nem látod őt többé. Ennyit értél el.


Ülj le vele. Kérdezd meg, hogy mi történt, ha nincs normális magyarázata lépj le. Egy kapcsolathoz 2 ember kell (2!!!)


Másik: legközelebb ne nyald ki a pasi fenekét, mert életed hátralévő részében ki kell szolgálnod őt. Önállósága csak úgy lesz ha ha adsz neki teret kibontakozni.

2012. szept. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nehogy ezt megcsináld! E a pasi nem érdemel meg téged. Találsz jobbat! Gondolom nem könnyű lépni a "saját" házból, de hidd el, jobban jársz. a pasi meg keressen olyat magának, aki értékeli ezt a stílust, amit veled művel. Dobd ki a francba.
2012. szept. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hagyd el és kezdj új életet, vagy dögölj meg. Én az elsőt választanám.
2012. szept. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Találj magadnak egy normális fiút. Amiket leírtál pl nekem bőven jó lenne.
2012. szept. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Átgondoltad már, hogy ebben a kapcsolatban neked mégis mi a jó?

Ne haragudj, de úgy viselkedsz, mint egy házicseléd... Mégis mit vársz, milyen tisztelet jár az olyan "nőnek", aki hagyja magát kihasználni? És erről bizony te tehetsz, mert tűröd.

Sajnálatból meg ne maradj vele. Mindenki maga tehet arról, ha egyedül marad. Miért nem becsült meg téged jobban?

A gyógyszer pedig semmire sem jelent megoldást. Attól még ugyanolyan sz*r lesz neked. Komolyan megéri neked ez a p*cs, hogy tönkretedd magad? De a te életedet, majd eldöntöd mit szeretnél vele kezdeni.

2012. szept. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Beszélni hajlandó veled? Egyáltalán átmegy köztetek az az üzenet, hogy te így szenvedsz, neked így nem megfelelő a kapcsolat?


Lehet, hogy van esély helyrerázni a dolgot. A te leírásodból mondjuk úgy tűnik, hogy esélytelen, de te a saját belefásultságod és reménytelenséged szűrőjén át írsz.


Két dologra van szükség szerintem: egyrészt fel kéne tupírozni köztetek a kommunikációt (mert ha már a bogyóbevétel nevű kommunikációs eszközhöz akarsz fordulni, akkor ezzel biztosan gond van), másrészt meg kéne vele értetni, hogy egy nőnek milyen fontosak az apró dolgok (apró dolgok alatt azt értem, hogy jobban érzem abból, hogy a barátom szeret, ha megölel, mint abból, ha kétszer annyit keres).


Az elsőhöz szükséges a barátod együttműködése. Próbáld meg eltalálni, mikor a legjobban puhítható. Később lehet, hogy a megérkezéskori puszi és ölelés is menni fog, de most az rossz időpont lenne a próbálkozásra (akkor fáradt/éhes/szomjas, mindenesetre nem veled akar foglalkozni). Szerintem vacsora után lenne a leginkább alkalmas. Mikor az étel vége felé jár, mondd meg neki, hogy szeretnél vele egy kicsit beszélgetni. (Erre lehet, hogy be fog ijedni, próbáld talán azzal megnyugtatni, hogy nem lesz semmi baj, csak 5 percig figyeljen rád és hallgasson meg.)


Ha szerencséd van, hajlandó lesz meghallgatni. Akkor mondd el, mi bánt. Vigyázz, itt a forma nagyon fontos. Ez egy rossz példa: "Az a baj, hogy sosem törődsz velem, nem foglalkozol velem, mindig csak a számítógépnél ülsz, teljesen elhanyagolsz." Két hibája van: nem azt mondja, hogy mi zavar téged, hanem hogy ő mit csinál rosszul és általánosít ("sosem", "mindig", "teljesen"). Ha így mondod, csak tiltakozást, védekezést váltasz ki. Próbálkozz így: "Engem nagyon bánt, hogy keveset beszélsz velem. Nagyon magányosnak érzem ettől magam. Nagyon zavar [engem], hogy mikor hazajössz, nem is igazán akarsz megölelni. Ettől úgy érzem, hogy nem is szeretsz igazán." Figyeld meg: itt magadról beszélsz ("engem bánt", "magányosnak érzem magam", "zavar engem") és nem általánosítasz ("keveset" a sosem helyett). Persze ez se dicséret, ez se fog jól esni neki, de sokkal kevésbé érzi majd magát letámadva, több az esélyed az együttműködésre.


Még így is lehet, hogy tiltakozni fog: fél attól, hogy nagyot kell változnia, és nem lesz boldog abban az életformában, amit most rá akarsz kényszeríteni. Úgyhogy vázold fel neki, hogy milyen apróságoktól is mennyivel boldogabb lennél.


Sok sikert! Ha szeretnél még elmélyedni a témában, akkor két könyvet javaslok:

F. Várkonyi Zsuzsa: Már százszor megmondtam...

Allan és Barbara Pease: Miért hazudik a férfi? Miért sír a nő?


Az első alapvetően a gyerekekkel való kommunikációról szól, de ugyanez a módszer használható felnőttek között is. Az "én üzenet" című fejezet lényegét vázoltam fel neked fent. A második pedig arról szól, miért nem értik meg egymást a férfiak és a nők. Sokat tanultam belőle, és szórakoztató is.

2012. szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek Ti selyem köcsögök, hogy ennyire együtt érzőek vagytok akár vele vagy velem szemben. Ti hogyan segítenétek a párotoknak feldolgozni szeretteik elvesztését? Vagy Ti hogyan tudnátok feldolgozni magatokban, ha nem tudnátok másoknak beszélni róla? Ugyan is nem olyan könnyű erről beszélni, főleg egy fiúnak, akik köztudottak, hogy nem beszélnek érzéseikről mert ők fiúk és nem szeretnek sírni mert akkor már nem is férfi a férfi. Eddig helyén volt a szíve és a lelke, de azóta, hogy anyukája nincs velünk teljesen ki van fordulva. Ezt nem lehet 2nap alatt kiheverni, de egy fog húzást azt igen. Ha most hagynám magára úgy össze omlana mint pisai ferdetorony. Vágjam pofon? Rúgjak bele még egyet? Ezeket nem is értem, hogy hogy volt bátorságotok leírni? Ti mit szólnátok fordított helyzetbe ezekhez a válaszokhoz? Hagyjam ott és menjek egy másikhoz? NEM! Nem vagyok egy utolsó repedt sarkú ringyó. Ezt kikérem magamnak, mert nem tartozom ezeknek a lányok fajtájába.
2012. szept. 10. 10:36
 10/16 anonim ***** válasza:

És tényleg igaz! Sok csaj azt élvezi, ha lábtörlőnek használják!

Ne haragudj, de nem tudlak sajnálni.

2012. szept. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!