Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoljak erről? Már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak erről? Már szóltam neki

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy túlságosan gyerekes-e részemről ez a dolog, de az a helyzet, hogy a párom (néhány hónapja vagyunk együtt) kivétel nélkül mindenkit visszakövet az Instagramon. Oké, elmondom a korunkat, én 23 vagyok ő 32. Nem vagyok egy közösségi média függő, de sokszor küldök neki mémeket instán amikor távol vagyunk egymástól, és olyankor elkap ez a bűnös vágy, hogy megnézzem a profilját, hogy kiket követ... Megmondom őszintén, van bennem egyfajta féltékenység, de ezt igyekszem nem mutatni. Eleinte direkt nem akartam belenézni a követéseibe, de aztán egyszer mégis megtettem, és láttam, hogy elég sok random nőt követett, olyanokat akiket személyesen nem is ismer, teljesen hétköznapi külföldi nők akik mégcsak nem is modellek vagy hírességek... Volt köztük olyan is, aki ilyen kihívó képeket posztolgatott, erről szóltam neki, hogy zavar engem és ki is követte az ilyen profilokat... De rájöttem, hogy nem csak random nőket követ be, hanem kb mindenkit aki őt beköveti. Mindegy, hogy férfi vagy nő, ribis vagy nem, ilyen random indiai embereket is visszakövet... Szóval nem igazán tudom ezt hova tenni mert én csak max az ismerőseimet vagy néhány ruhás oldalt követek. És igen, megkérdeztem őt erről, hogy miért követ vissza mindenkit, és az volt a válasza, hogy azért mert így akarja promózni a bandáját (ő egy zenekarban tag). De posztolni azért nem posztol ész nélkül, csak néhány képe van, az is mind zenekaros. De nekem mégis a fejemben van az, hogy hiába együtt van velem, lehet, hogy beköveti majd valami csaj, ő visszaköveti és a csaj meg elhiszi, hogy lehet majd köztük valami és megpróbál majd szétszedni minket... Mondjuk én hiába szeretem nagyon a páromat, ha valaki vinni akarja, vigye, nem fogok harcolni érte. Ti mit gondoltok erről a helyzetről? Engem idegesít. De nem tudom, hogy megéri-e ilyen miatt dobni egy amúgy jó kapcsolatot. Én eléggé túlgondolok dolgokat, de a párom mindig megnyugtat, hogy szeret, és nem érdeklik más nők, inkább másra koncentrál mint a nőkre... De néha belémjön ez a gondolat, hogy mivan ha mégis titkol valamit, és nem derül ki, így csak az időmet vesztegetem... Mit mondjak neki, anélkül, hogy nagyon irányításmániásnak tűnjek.?

2023. máj. 30. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igazat mond, ha férfiakat is követ meg még indiaiakat is, akkor nem hinném, hogy kamuzik. Egyébként azt tudtad, hogy egy zenekarban lévő tag ezerszer hamarabb kap nőt koncert után, fellépés után (főleg, ha jól néz ki és tehetséges)? Neki nincs szüksége platformokra, hogy csajozzon drága, ébredj fel! 🙃
2023. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van :( bár nem gyakran járnak fellépni, amióta együtt vagyunk nem is volt.
2023. máj. 30. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Majd fog és ha követés miatt nem bízol benne, akkor szerinted akkor hogy fogsz benne akkor megbízni?

Ha nincs bizalom, akkor mire akarod építeni a kapcsolatot? Tedd ő olyan dolgot ezen kívül ami miatt nem kéne benne bízni? Kifejezi, hogy fontos vagy neki, hogy szeret? Akkor nincs gond, ha nem teszi, akkor el lehet mellőle távozni.

2023. máj. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!