Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy, hogy élőben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érzi úgy, hogy élőben izgalmas és beszédes partner, de csetelgetni utál és nem is érzi magát jónak benne?

Figyelt kérdés

#Csetelgetés
2023. máj. 30. 15:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, élőben sokkal jobban megy az ismerkedés.
2023. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem. Igénylem is, hogy működjön a kommunikáció minden csatornán.
2023. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én valahogy nem szeretek csetelgetni, főleg nem bírnám, ha kétpercenként vissza kéne írni.
2023. máj. 30. 15:19
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Van ennek a forditottja is , hogy chaten jobban tudja kifejezni magat valaki, altalaban ez a szorongosabb embereknel van szerintem, es ha feloldodik akkor tud kommunikalni eloben is .

Nem egyformak az emberek.

2023. máj. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos, hogy chateljünk is, amíg nem élünk együtt.
2023. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 persze én se mondom, hogy egész nap ne legyen kommunikáció, de nem igénylem folyamatosan. Van amúgy, aki igen? Lehet valaki sértőnek veszi, ha páróránként írok vissza?
2023. máj. 30. 15:35
 8/12 anonim ***** válasza:
12%

Attól függ, dolgozol? Mert ha valaki akkor is elvárja, hogy folyton chateljetek, az gáz :D De ha munkaidő után épp nem csinálsz semmit csak otthon vagy, szerintem egy 1-2 órás folyamatos chatelés úgymond elvárható, vagy telefon, videochat.


De van olyan is, aki úgy gondolkodik, ahogy te. Meg olyan is, aki úgy van vele, hogy örüljön a párja, ha 3 naponta visszaír egy szót, ott mondjuk nincs szerelem :D

2023. máj. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
1-2 oras folyamatos chateles? Ez komoly? Aki ezt csinalja, kozben csak fekszik es irogat, vagy hogy kell ezt elkepzelni?
2023. máj. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát akár, vagy közben csinál valamit pl mosogat, akkor öt percig nem ír vissza, de úgy értettem, hogy nem telik el egy óra a következő üzenetig, inkább csak pár perc.


Miért, veled sosem volt olyan, még fiatalabb korodban sem, hogy pl MSN-eztél suli és tanulás után? Vagy nem tudom, hány éves vagy, én általános felsőben azt toltam :D Aztán gimiben Messengert meg Snapchatet meg ilyeneket :D Volt is rá időm :D És de, tanultam, sportoltam, személyesen is találkoztam a barátokkal, de azért nem minden napom volt betáblázva.

2023. máj. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!