Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak nagy baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak nagy baráti társasága van, beszédes és szép is akkor neki könnyű barátot találnia?

Figyelt kérdés

Egy ilyen lány lenézi azokat a fiúkat akiknek nincsenek barátaik?

Lehet nála esélyem? tetszem neki amúgy.


2021. dec. 16. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismeritek egyáltalán egymást?
2021. dec. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy lány extrovertált, sok emberrel jóban van, ergo a személyisége is megnyerő és még szép is szerinted sokan udvarolnak neki? Nyilván igen.


Ez nem jelenti azt, hogy lenézné akinek nincs barátja. Miért ne tetszhetnél neki?


Menj oda, próbálkozz be, maximum nem érdekled.

2021. dec. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszel neki, akkor miért ne lenne esélyed? Agyam eldobom ezektől a hülye kérdésektől. Növessz tököt, és hívd el valahova. Hány éves vagy egyáltalán?
2021. dec. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Napi introvertàlt srác extro lány vajon működhet🙄
2021. dec. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Az ilyen lánynak biztos, hogy van barátja. Fiatal koromban hatalmas társaságunk volt, régi sulis társak, környékbeliek, jártunk bulizni sokat, nyáron strandra, balcsira, volt, hogy 40-50-en is összejöttünk, rengeteg lány is volt. De én még olyat nem láttam, hogy egy ilyen lány sokáig egyedül maradjon. Még ha látszólag egyedül is van éppen, a háttérben, amit még nem köt a nyilvánosság orrára megy már az ismerkedés, barátkozás, alakulgat már egy újjabb kapcsolat.
2021. dec. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#5: Ez egyáltalán nem biztos. De ha így is van, egy próbát akkor is megér a dolog. Lehet, hogy kioffolják a kérdezőt, de akkor legalább tudja, és nem marad benne a "mi lett volna, ha". Az sokkal rosszabb.
2021. dec. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6-os, lehet, 1000-ből 1 talán. Nem ez a jellemző. Lehet, hogy igazad van, de a pofára esés sem ápolja éppen a lelket. Mindenesetre én még ilyet nem láttam.

5#

2021. dec. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!